Майбутні конструктори відвідали «Червону зірку»

27 травня 2014 року

           21 травня студенти та науково-педагогічні працівники факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування відвідали передове підприємство сільськогосподарського машинобудування «Червона зірка» (м. Кіровоград).

Вони мали нагоду ознайомитися з посівними комплексами, зерновими і просапними сівалками, культиваторами суцільної і міжрядної обробки ґрунту, дисковими боронами, які випускає «Червона зірка» та відвідати цехи з виробництва сільськогосподарської техніки. В цеху виробництва зернових сівалок особливо вразила сучасна автоматизована лінія порошкового фарбування, а цех виготовлення просапних сівалок запам’ятався автоматизованими роботами зварниками, обладнанням з лазерним розкроюванням метала, сучасними оброблювальними центрами.

Великий інтерес викликало і конструкторське бюро підприємства, де студенти ознайомилися з етапами створення нових розробок, використання програмного забезпечення, дізналися про необхідні знання і вміння та порядок розроблення технічної документації.

Зустрілися майбутні конструктори і з керівництвом підприємства - генеральним директором С.Г. Калапою, який розповів про співпрацю з Білоруссю, Болгарією, Угорщиною, Казахстаном, Молдовою, Польщею, Росією, Румунією, Словаччиною, державами Прибалтики, обсяги виробництва та важливість якісної підготовки кадрів, генеральним конструктором Ю.Л. Квашею, який спинився на сучасних тенденціях розвитку сільськогосподарської техніки, цікавих та унікальних розробках елементів конструкції на ринку техніки, директором з маркетингу С.Ю. Ченчиком та директором торгового дому В.А. Ківерником.

Також обговорювалися питання співпраці підприємства і університету в плані проходження студентами факультету виробничих практик з майбутнім працевлаштуванням, оновлення матеріальної бази технічного ННІ, проведення спільних науково-практичних конференцій, які дозволять відчути проблеми виробників і наукових можливостей співробітників нашого університету. У всіх цих напрямках були досягнуті певні домовленості.

Студенти та науково-педагогічні працівники факультету залишились задоволеними візитом. Адже перші ознайомились з майбутньою професією безпосередньо на потенційному місці працевлаштування, а другі знайшли спільні напрямки подальшої співпраці.

Колектив технічного ННІ висловлює вдячність керівництву заводу «Червона зірка» за організацію та надану можливість відвідати їх підприємство.


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook