Каміла Корреа: «Впевнена, що саме факультет аграрного менеджменту допоможе реалізувати себе та втілити у життя плани і мрії»

21 лютого 2021 року
     Наша розмова сьогодні з Камілою Корреа, абітурієнткою факультету аграрного менеджменту, яка завітала на зустріч до деканату факультету для розмови з Анатолієм Остапчуком, деканом факультету аграрного менеджменту НУБіП України.

 

 

     — Звідки дізналася про НУБіП України та чому вирішила обрати саме цей заклад вищої освіти?

  — По-перше, про НУБіП України я знаю із самого дитинства, адже він розташований у мальовничому місці, тому ми з родиною завжди проводили і проводимо багато часу як на території самого Університету - на стадіоні, займаючись спортом, так і поряд з ним - в лісі, біля озер.
   По-друге, багато хороших відгуків чула про організацію навчального процесу в університеті від своїх друзів, які також обрали цей заклад вищої освіти для навчання.
     Відповідаючи на питання, чому обрала НУБіП України, хочу зазначити, що Україна - це аграрна держава. Аграрний сектор динамічно розвивається, з кожним роком нарощує свій потенціал, тому вважаю, що робота саме в цій сфері - це перспективно. Також дуже важливим для мене є наявність в Університеті програми подвійних дипломів, можливостей для навчання за кордоном.
     І на останок відмічу, що факультет аграрного менеджменту - прекрасний варіант для тих, хто зараз уникає вузьких спеціальностей і планує остаточно визначитись зі своєю спеціалізацією на старших курсах. Переконана, що саме цей факультет допоможе реалізувати себе та втілити у життя плани і мрії.

     — Твої захоплення?

  — Мої захоплення - це вивчення іноземних мов, спорт і подорожі. І я впевнена в тому, що саме в НУБіП України зможу вдало поєднувати навчання зі своїми улюбленими заняттями.

 

  

     Факультет аграрного менеджменту має наразі всі можливості, щоб дозволити студентам отримати знання в сучасних аудиторіях від прогресивних викладачів та реальних практиків бізнесу.

Розмову провела Олена Ковтун,
доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook