Попередній захист магістрів-маркетологів заочної форми навчання успішно проведено

4 листопада 2020 року

3 листопада кафедрою маркетингу та міжнародної торгівлі було проведено засідання кафедри, на порядку денному якого розглядалися питання життєдіяльності кафедри, підготовки та організації захисту магістерських робіт студентів заочної форми навчання

Попередній захист магістерських робіт проводився відповідно до всіх правил «Положення про порядок написання та захисту магістерських робіт у НУБіП України» під головуванням завідувача кафедри Руслана Івановича Буряка. Керівники магістерських робіт та студенти заочної форми навчання відзвітували про стан написання робіт, коротко повідомили про результати проведених досліджень.

Теми дослідження магістрів є цікавими, адже поєднують аналіз не лише традиційних складових маркетингової діяльності аграрних та переробних підприємств, а й особливості діагностики конкурентоспроможності підприємства та його продукції, управління товарним асортиментом, організацію маркетингових досліджень, а також умови розвитку інтернет-маркетингу та формування рекламних стратегій.

У результаті проведення попереднього захисту всі студенти заочної форми навчання атестовані та допущені до захисту магістерських робіт.

Завідувач кафедри професор Руслан Іванович Буряк повідомив про особливості проведення основного захисту, який заплановано на 23-26 листопада у дистанційній формі. Під час проходження попереднього захисту також було обговорено організаційну та технічну готовність як студентів, так і членів екзаменаційної комісії до проведення захисту.

На засіданні було розглянуто й інші питання діяльності кафедри.

 

Олена Нагорна,
доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook