Підвищуємо кваліфікацію на кафедрі автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка

21 жовтня 2020 року
    Протягом останніх кількох років на кафедрі автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження осучаснено практично всі навчальні лабораторії (із їх змістом можна познайомитись на сторінці кафедри).

     Зазначене стало можливим завдяки науковим проєктам, що співробітники кафедри виграли в конкурсах Міністерства освіти і науки України (обладнання після завершених наукових досліджень частково було перебазовано в навчальні лабораторії). Таким чином новітніми технічними засобами були укомплектовані всі лабораторії: робототехнічних комплексів і систем, комп’ютерно-інтегрованих систем, промислової електроніки, мікропроцесорних систем, автоматизації різноманітних об’єктів та інші. Деякі із них сертифіковані фірмами–виробниками. Дабораторне обладнання забезпечує реалізацію сучасних алгоритмів управління, у тому числі і з використанням глобальної мережі та ІР-технологій (так званий, інтернет речей).

  

     Вищезазначене створює умови не лише для організації навчального процесу для студентів, а й є прекрасною платформою для підвищення кваліфікації. Так педагогічні працівники Київського коледжу зв'язку, Київського фахового коледжу міського господарства та Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського уже виявили бажання підвищити свою кваліфікацію в нашому університеті, вибравши за таку платформу кафедру автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка. Програма, що замовлена коледжами і технікумами, погоджена із кафедрою автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка, яка розташована за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12 в (корпус №11). Кімнати 311, 328.

     Запрошуємо до співпраці!

Віталій Лисенко,
завідувач кафедри

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook