Захист автоматників магістрів березень 2013

15 березня 2013, 9:49

Захист магістерських робіт на кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка.

13-15 березня 2013 року на кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка відбувся захист випускних робіт на присудження ОКР «Магістр» із автоматизованого управління технологічними процесами (заочна форма навчання).
Загалом захищалось 23-и майбутні інженери-автоматники. Рівень робіт та володіння випускниками кафедри профільним матеріалом цілком відповідав вимогам Міністерства освіти, науки України, що відзначив в заключному слові голова ДЕК Президент Асоціації “Теплиці України” Євгеній Володимирович Чернишенко.
Особливий акцент у магістерських роботах було зроблено на використання комп’ютерно-інтегрованих систем аналізу технологічної інформації та управління з елементами адаптивного (оптимального) керування. Ряд праць включали інтелектуальні підсистеми із математичними структурами обчислюваного інтелекту.
Після завершення 3-ох “трудових” днів ДЕКу всі залишились задоволені: магістри із АУТП тим, що отримають диплом із конкурентноздатної на сучасному ринку праці України спеціальності, а керівники – рівнем знань та підготовкою своїх вихованців.

На останок, кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка щиро вітає своїх випускників із присвоєнням їм ОКР «Магістр» та побажає їм успіхів на трудовій ниві!!!


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook