Відкрита лекція: поєднання різних методів проведення

27 лютого 2020 року

 

    26 лютого 2020 року відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, доцента кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності Олександра Георгійовича Старинця у межах семінару підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Інноваційне спрямування педагогічної діяльності» на тему «Державне регулювання та бюджетна підтримка аграрної галузі України».
 
 
    Лекція проведена з поєднанням двох форматів. Для науково-педагогічних працівників, які у період з 17 по 28 лютого 2020 року проходять підвищення кваліфікації у ННІ неперервної освіти і туризму, було онлайн включення з різними закладами вищої освіти, серед яких: Житомирський національний агроекологічний університет, Полтавська державна аграрна академія, Таврійський державний агротехнологічний університет, Уманський національний університет садівництва.
 
 
    Науково-педагогічні працівники НУБіП України були присутні на відкритій парі: заступник директора ННІ неперервної освіти і туризму Олійник Володимир Вікторович; з кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу: професор Кальна-Дубінюк Тетяна Прокопівна, доцент Мосіюк Стефанія Іванівна, доцент Локутова Олена Анатоліївна; з кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної: завідувач кафедри Витвицька Ольга Данилівна, професор Приліпко Сергій Михайлович, асистент Овчар Наталія Петрівна, асистент Обиход Катерина Олександрівна.
 
   Під час лекції розглянуті такі питання: 1. Законодавчі акти щодо підтримки аграрної галузі; 2. Процес внесення доповнень до нормативних документів у комітетах Верховної Ради; 3. Стратегічне управління процесом діяльності аграрної сфери.
   Усі заклади вищої освіти  аграрного профілю, тому для формування сучасних освітніх програм необхідне розуміння розвитку аграрного сектору.
 
 
 Слухачі та викладачі відмітили високий науковий рівень володіння матеріалом, актуальність та сучасність змісту лекції, систематичність та логічну послідовність подачі матеріалу.
 
 

Катерина Обиход,
асистент кафедри публічного управління та
менеджменту інноваційної діяльності  
 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook