Щотижнева нарада із завідувачами гуртожитків: дбаємо про здоров’я та здійснюємо профілактичні заходи

31 січня 2020 року
     30 січня 2020 року відбулася щотижнева нарада із завідувачами гуртожитків за участі завідувача оздоровчого центру НУБіП України Вячеслава Крупки.

     Розпочали зібрання із ситуації яка склалася у Китаї. Перший випадок зараження коронавірусом 2019-nCoV був зареєстрований в китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року. В Україні офіційних даних випадків захворюваності короновірусом немає. Проте, має місце тренд поширення захворюваності на загальнораспіраторні вірусні інфекції та грип.
     Причин для паніки немає, але ми маємо сприймати цю ситуацію серйозно та бути підготовленими. Разом із тим інформуємо, що студентське містечко придбало, а гуртожитки університету мають дезінфікуючі, миючі та інші захисні засоби. Всі необхідні додаткові засоби в достатній кількості будуть також придбані.

В першу чергу необхідно:

  • завідувачам гуртожитків посилити прибирання дезинфікуючими і миючими засобами;
  • черговим гуртожитку звертати особливу увагу на студентів, які приїжають до гуртожитків, після зимових канікул з ознаками захворюваності. Таких студентів розміщувати в ізолятор та викликати швидку допомогу 103;
  • студенту, який проживає в гуртожитку, у разі перших ознак захворювання (слабкість, чхання, нежить, температура) терміново потрібно проінформувати чергового або завідувача гуртожитку про свій стан і при необхідності переміститись в ізолятор і очікувати першу медичну допомогу.

     Завідувачам гуртожитків оперативно інформувати медичний центр університету та дирекцію студентського містечка про захворюваність студента.
     Штабом цивільного захисту була розроблена пам’ятка про заходи профілактики у зв’язку із захворюваністю яку роздали завідувачам гуртожитків для наглядного інформування студентів та санбюлетень про найактуальніші на даний період медичні проблеми для студентів та працівників університету і умови їх запобігання.

Профілактика:

  • регулярно мити руки з милом, або витирати їх спиртовмісними серветками;
  • використовувати засоби індивідуального захисту (марлеві пов’язки);
  • уникати тісного контакту з людьми з симптомами застуди або грипу;
  • добре проварювати м'ясо і яйця перед вживанням в їжу;
  • уникати незахищених контактів з дикими тваринами і домашньою худобою.

     Крім того, і надалі слід дотримуватися загальних правил гігієни і поведінки.
     На зібранні розглянули і інші питання життєдіяльності студентського містечка університету.

  

Пам’ятайте! При найменшій підозрі на захворювання (висока температура, кашель, нежить тощо) необхідно викликати лікаря та виконувати всі його поради.

 

Бережіть своє здоров’я і життя!

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook