Діана Самсон з Київщини: професія фінансиста перспективна, тому здобуватиму цей фах в НУБіП

1 лютого 2020 року
     Сьогоднішня наша співрозмовниця Діана Самсон, яка закінчила Згурівський НВК I ступеня і зараз навчається у відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів та природокористування України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

 

  • Звідки Ви дізналися про НУБіП України?

     – Про НУБіП я знала ще років з тринадцяти. Тут навчалась моя тітка на спеціальність «Садово-паркове господарство». Вперше на її випускний я переступила поріг університету. Тоді мені дуже сподобалась ахрітектура та викладачі навчального закладу. Зараз у мене чудовий коледж, викладачі які також навчались в НУБіП розповідали нам про атмосферу в університеті тим самим заохочували нас. У нас частими гостями були викладачі НУБіПу, розповідали про те як покращувався університет із роками та які заходи проводяться там.
     А взагалі у мене є багато знайомих, які або вже закінчили або зараз навчаються тут, і відгуки про НУБіП лише позитивні. Можна сказати, що любов до університету була ще з самого дитинства, і я знала, що саме сюди я хочу вступати і тільки тут я прагну навчатися!

  • Чому ти обрала дану спеціальність і чи будеш ти працювати за фахом в подальшому?

     – Обираючи спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», у першу чергу, я думала про можливість подальшої роботи за фахом.
     Фінансист – одна з затребуваних професій на ринку праці, входить до топ-5 за рівнем заробітної плати в Україні. Понад 250 тисяч українців працюють у сфері фінансів, а їхній дохід, за даними Держстату, приблизно у два рази вищий від середнього по країні. Усього за кілька років зарплати фінансистів зросли удвічі. Тому вважаю, що професія фінансита – це мій шлях до особистого успіху!

Розмовляла Тетяна Євенко,
старший викладач кафедри фінансів

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook