Спільними зусиллями запрошуємо на День відкритих дверей!

20 листопада 2019 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності
 
Спільними зусиллями запрошуємо на День відкритих дверей!
 
19 листопада 2019 року доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності НУБіП України Кузьменко С.В. та доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту НУБіП України Гаврилюк В.П. провели зустріч з учнями випускних класів Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Вишневе, Київської області.
Проведенню зустрічі посприяли директор гімназії Коваленко Володимир Петрович та заступник директора школи з виховної роботи Хомицька Алла В’ячеславівна.
  
 
Під час зустрічі Кузьменко С.В. та Гаврилюк В.П. ознайомили учнів із керівництвом та структурою НУБіП України, проінформували про спеціальності, які можна здобути на базі університету. Особливу увагу приділено було розкриттю можливостей при вступі на факультет аграрного менеджменту. Приділено увагу важливості та необхідності здобуття рівня висококваліфікованого фахівця у галузі менеджменту та маркетингу.
  

Старшокласники виявили неабиякий інтерес до університету, поставили багато запитань, зокрема щодо працевлаштування випускників вишу, стипендіального фонду, умов оплати за навчання, студентського дозвілля, міжнародного навчального та практичного стажування.
В процесі зустрічі учням було запропоновано обговорити основні принципи підприємництва та спробувати розв’язати прикладні економічні задачі, що визвало зацікавленість та дискусію.
Учням було роздано інформаційні матеріали про факультет та університет, а на дошках оголошень школи розміщено інформацію приймальної комісії НУБіП.

Доценти Кузьменко С.В. та Гаврилюк В.П. запросили випускників школи відвідати Національний університет біоресурсів і природокористування України для проведення професійну екскурсію 22 листопада під час «Дня відкритих дверей».
Кузьменко С.В.,
доцент кафедри адміністративного менеджменту та
 зовнішньоекономічної діяльності
Гаврилюк В.П.,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту
 
 
 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook