ННІ неперервної освіти і туризму продовжує зустрічати гостей

1 листопада 2019 року

     Сьогодні гостями ННІ неперервної освіти і туризму були школярі випускових класів Київщини та Полтавщини із своїми батьками. Їх гостинно зустріла директор Інституту Марія Кулаєць.

      Школярі з інтересом ознайомились із особливостями навчання за новими актуальними програмами «Туризм», «Готельно-ресторанна справа»,«Публічне управління та адміністрування», завітали в аудиторії та лабораторії кафедр аграрного консалтингу і туризму, публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності, де поспілкувались із викладачами – завідувачем, професором Ольгою Витвицькою, професором Тетяною Кальною-Дубінюк, зав. лабораторією Наною Харазишвілі, побачили цікаву навчально-методичну літературу, сучасну матеріально-технічну базу, отримали відповіді на чисельні запитання, що відкрили для них всі переваги навчання за новими програмами в НУБіП України.
      Щасливі і задоволені гості попрямували на зустріч із ректором університету Станіславом Ніколаєнком. По дорозі вони з захопленням сприймали незрівняні колорити Голосіївської осені з величавими університетськими корпусами, алеєю слави, студентським парком, ботанічним садом. 

      У фойє центрального корпусу Університету школярів чекала виставка навчальних програм із інноваційними розробками факультетів і інститутів. Вони зустрілись із першокурсниками туристичних програм, викладачами доцентами Іриною Кудіновою та Стефанією Мосіюк, які з натхненням пояснювали та надали всю необхідну інформацію щодо вступу в Університет.

 

      Не обійшлось і без інтерв’ю, яке надали батьки, вже можна сказати, майбутнього нашого студента. Вони відмітили гарні умови для навчання в Університеті, зазначили велику зацікавленість до вступу їх сина Сергія Кіріченко на спеціальність «Готельно-ресторанна справа» в НУБіП України, якій він віддасть перший пріорітет.

      Окрилені своїм вибором школярі попрямували до актової зали Університету на продовження профорієнтаційної програми.

      Бажаємо їм зробити вірний вибір – стати нашими студентами.

Тетяна Кальна-Дубінюк,
професор кафедри аграрного консалтингу і туризму

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook