Вчені Національного університету біоресурсів і природокористування України прийняли участь в роботі Першого міжнародного конгресу пшениці в Канаді

31 липня 2019 року

У Канаді впродовж 21 – 26 липня 2019 року відбувався Перший Міжнародний Конгрес Пшениці. В Конгресі прийняли  участь більш ніж 800 визнаних вчених з більш ніж 50 країн світу, наукова діяльність яких пов’язана з генетикою, селекцією, біологією, фізіологією, біотехнологією, технологіями вирощування пшениці.
 
В роботі конгресу прийняли участь визнанні міжнародні організації,  які опікуються, окрім наукових аспектів розвитку виробництва пшениці, і економічними, соціальними, екологічними проблема. Зусилля наукової спільноти спрямованні на вирішення глобальної проблеми продовольчої та енергетичної безпеки в світі в цілому та в окремих регіонах . Особлива увага, майже у всіх доповідях, була приділена проблемам адаптації та стійкості рослин різних видів пшениці до абіотичних та біотичних чинників.
  
Національний університет біоресурсів і природокористування України на Конгресі був представлений завідувачем кафедри рослинництва професором Каленською Світланою. Ми представили дві доповіді, в яких відобразили стан виробництва видів пшениці в Україні та результати досліджень щодо підвищення стійкості рослин пшениці до стресів та управління формуванням урожайності та якості зерна.
 
С. Каленська
Завідувач кафедри рослинництва
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook