Захист магістрів освітньо-наукової програми підготовки – нове покоління дослідників!

12 червня 2019 року

  Захист випускних магістерських робіт студентами-дослідниками зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, керівниками котрих були НПП кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка проходив 10 червня 2019 року.
     Особливістю цього захисту було те, що екзаменаційну комісію очолив внук засновника кафедри, а нині генеральний директор ТОВ «Дельта Вільмар СНГ» Євгеній Садовий, людина з величезним досвідом керівництва компаніями із високим рівнем автоматизації.

     І студенти не підвели: їх інформація про зміст підготовлених дослідницьких магістерських робіт була цікавою, на питання відповідали ґрунтовно, демонструючи розуміння суті сучасної складної автоматики та можливості її використання для потреб високотехнологічних підприємств. Кращими, на погляд екзаменаційної комісії були: Роман ПасєкаРоман Рогоза та Станіслав Жидков, котрі продемонстрували уміння синтезувати комп’ютерно-інтегровані системи автоматизації із використанням сучасного технічного та програмного забезпечення для потреб технічних та деревообробних комбінатів, підприємств, що використовують високоефективну сушку зернових.

     За пропозицією Є. Садового всі випускники рекомендовані до вступу в аспірантуру. Яким буде їх рішення – незабаром довідаємось, бо аспірантура починає втрачати свою популярність…
     В цілому, студенти виявили високу теоретичну та практичну підготовку, вміння самостійно вирішувати поставлені завдання, проводити аналіз отриманих результатів, брали активну участь у наукових дослідженнях, що проводяться на кафедрах та вже мають перші власні наукові публікації, тому всі вісімнадцять молодих дослідників заслужено отримали «відмінно» за представлення своїх випускних робіт.
 

Вітаємо молоде покоління науковців, зичимо удачі в їхній майбутній діяльності та сподіваємося, що вони продовжать добру справу – служіння науці вже як аспіранти НУБіП України!

 

Володимир Козирський,
директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

 

 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook