На агробіологічному факультеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

28 лютого 2019 року
     На агробіологічному факультеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство». У заході взяли участь бакалаври третього і четвертого курсів та магістри першого року навчання.

    Програма олімпіади складалася з 2 частин: теоретичної (55 тестових завдань різних тематик і складності з дисциплін плодівництво, овочівництво та закритого ґрунту) і практичної (розпізнавання насіння овочевих культур). У підготовці і проведенні олімпіади взяли участь викладачі кафедри овочівництва і закритого грунту та кафедри садівництва: Василь Гонтар, Юрій Слєпцов, Юрій Андрусик, Наталія Шевчук та Віра Кутовенко.

 

 

 

 

 

 

     За результатами всіх турів найкращі результати продемонстрували:

1 місцеОлексій Кононенко, студент 4 курсу
2 місцеДар’я Терещенко, студентка 3 курсу
3 місцеЄлизавета Лотицька, студентка 3 курсу
3 місцеЧеботар В’ячеслав, студент 3 курсу СТ.

Вітаємо наших переможців!!!

     Бажаємо їм достойно представити НУБіП України в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Садівництво і виноградарство», яка відбудеться 16-18 квітня на базі Уманського національного університету садівництва.


Віра Кутовенко,
доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook