Дві мистецькі події напередодні Нового року

27 грудня 2011 року
Католицьке Різдво 25 грудня 2011 року для нашого університету було знаменне ще двома культурологічними проектами, а саме: в Палаці "Україна" професором кафедри культурології Народним артистом України, поетом-піснярем Вадимом Крищенком був презентований надзвичайно актуальний на сьогоднішній день проект пісенно-театралізованого дійства "Десять Господніх Заповідей". Звучала духовна музика у виконанні Народних артистів України: Дмитра Гнатюка, Іво Бобула, Івана Поповича, Олександра Василенка, Алли Попової, Надії Крутової-Шестак, Віктора Шпортько, Павла Дворського, Ольги Макаренко, Фемія Мустафаєва, а також наших улюблених Дмитра Андрійця і заслуженого працівника культури Ярослава Михайловича, якими гордиться наш Національний університет біоресурсів і природокористування України. Глибоко і проникливо звучали вірші Вадима Крищенка у виконанні Народного артиста України Анатолія Паламаренко, а звучання пісні – молитви молодого і талановитого, з незвичайним тембром голосу Михайла Брунського викликало у глядачів сльози на очах. Стоячи та оваціями зустріли слухачі появу на сцені легенди української культури Дмитра Гнатюка.
Студенти і викладачі університету, яких було чимало в залі отримали із задоволенням і великий урок любові до ближнього, право називатись людиною і жити по тим Заповідях, які нам залишив Господь. Вдячність керівництву університету автор концерту Вадим Крищенко висловив зі сцени Палацу "Україна" за підтримку проекту і високу культуру і виховання нашої молоді.
Повертаючись додому студенти ділились між собою враженнями від концерту, на якому побувати їм дали можливість деканати, кафедра культурології та студентська організація.
Другою подією в житті університету в той же день був звітній концерт Клубу бального танцю "Чарівність". Цей знаний колектив весною 2012 року буде відмічати 15-річчя свого існування. За цей період керівниками ансамблю Світланою Макодою і Олексієм Червінським підготовлено понад 900 танцювальних пар, більшість з яких стали лауреатами та призерами міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань зі спортивного бального танцю, різних мистецьких конкурсів.
Заслуга цього колективу полягає в тому, що студенти і діти наших викладачів можуть доторкнутись до прекрасного, відчути себе справжніми артистами, виховувати впевненість, пройшовши через виснажливу фізичну працю, наполегливість і перемогу над собою. Краса і легкість танцю іде поруч з багатогодинними тренуваннями, відпрацьовуванням складних елементів, з сльозами розпачу і розчарувань. Але скільки радості з'являється на обличчях виконавців, коли вони чують овації глядачів, радість і гордість своїх батьків.
Бальні танці – це спільна робота дитини, батьків і керівників ансамблю, це краса помножена на клопітку працю, почуття колективізму, відповідальності за свого партнера, впевненість і довіру до своїх вчителів. Сценарій цього Новорічного шоу був побудований оригінально: студенти і діти молодших вікових груп мандрували по різних країнах світу і показували танці, які є візиткою країни, якими люди зустрічають Різдво і Новий рік. Атмосфера в залі була доброзичлива, красиво прикрашена сцена, чудові бальні костюми і танці надали урочистості і казковості.
Побажаємо цьому колективу процвітання, успіхів, нових творчих злетів.
 
Канд. пед. наук, доцент, Т.Ф. Мельничук      

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook