Жіноча команда факультету інформаційних технологій – переможниця Спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року з волейболу

6 грудня 2018 року

     4 грудня завершились змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з волейболу серед жіночих команд. До фінальної частини змагань, які тривали з 13 листопада, вийшли команди факультетів конструювання та дизайну, аграрного менеджменту, інформаційних технологій та ННІ лісового і садово-паркового господарства.

     У запеклій боротьбі 3-тє місце виборола команда факультету конструювання та дизайну, яка з рахунком 2:1 перемогла команду ННІ лісового і садово-паркового господарства.


Команда факультету конструювання та дизайну

     У фінальній грі, яка пройшла у напруженій цікавій боротьбі, за звання переможця Спартакіади студентів нашого вишу команди вели вперед капітани команд разом з деканами факультетів. Микола Остапчук, декан факультету аграрного менеджменту і Олена Глазунова, декан факультету інформаційних технологій стоячи на ігровому майданчику разом з запасними гравцями неабияк хвилювалися, як могли підбадьорювали своїх вихованців, підтримували студентів у будь якій ситуації, разом з гравцями команди раділи за влучні удари і прикрі помилки, надихали команду на боротьбу до останньої подачі. Після двох партій рахунок був нічийний 1:1. Вигравши вирішальну третю партію чемпіоном став факультет інформаційних технологій, у підсумку обігравши дівчат з факультету аграрного менеджменту з рахунком 2:1.


Команда факультету аграрного менеджменту


Команда факультету інформаційних технологій

     Нагородження призерів змагань проводив Сергій Кваша проректор з навчальної і виховної роботи і Геннадій Ржевський директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку.

Вітаємо переможців і призерів змагань, усіх учасників волейбольного свята!

Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання
гуманітарно-педагогічного факультету.
Фото Дар`ї Ковтун. 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015