Економічний факультет

Економічний факультет

Спеціальність 051 «Економіка»
Освітня програма «Економіка підприємства»
Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Бізнес-планування виробничої діяльності в АПК»

  1. Бабенко Оксана Костянтинівна
  2. Кірієнко Владислав Олександрович
  3. Коваленко Сергій Ігорович
  4. Левіков Денис Сергійович
  5. Микульська Оксана Леонідівна
  6. Полева Ольга Олександрівна
  7. Ритченко Юрій Миколайович
  8. Товстенко Ірина Олегівна
  9. Цимбал Віталій Владиславович
  10. Шадюк Максим Олександрович
  11. Шевцова Юлія Олегівна
  12. Пархоменко Костянтин Михайлович

Магістерська програма «Економіка праці та соціальне партнерство»

  1. Богданенко Анна Андріївна
  2. Калініченко Катерина Олександрівна
  3. Козлова Наталія Олегівна
  4. Крупицька Агнеса Вікторівна
  5. Перникоза Діана Віталіївна
  6. Харченко Сергій Олегович
  7. Василенко Євгеній Вікторович
  8. Мовчан Ірина Олексіївна
  9. Полинько Катерина Ігорівна
  10. Селезньова Богдана Сергіївна
  11. Синяк Юрій Ярославович

Спеціальність 051 «Економіка»
Освітня програма «Прикладна економіка»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма
«Регіональна економіка»

  1. Атаманчук Іван Сергійович
  2. Войтова Руслана Сергіївна
  3. Дудник Денис Сергійович
  4. Ковальчук Іван Миколайович
  5. Лактіонов Андрій Андрійович
  6. Лужанський Максим Володимирович
  7. Павленко Іван Іванович
  8. Парфенюк Микита Андрійович
  9. Семенова Анастасія Сергіївна
  10. Слєпченко Павло Павлович
  11. Фетісова Ірина Юріївна
  12. Швець Євгенія Геннадіївна
  13. Якуніна Вікторія Олегівна

  Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»
Освітня програма «Облік і оподаткування»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Стратегічний облік і бізнес-соціальна аналітика»

  1. Андросович Оксана Володимирівна
  2. Альошин Владислав Євгенович
  3. Ващук Ірина Петрівна
  4. Вінніченко Дмитро Ігорович
  5. Гараган Світлана Олександрівна
  6. Довбня Ольга Олегівна
  7. Заболотна Світлана Петрівна
  8. Ківель Оксана Василівна
  9. Лемеш Ярослава Володимирівна
  10. Леух Максим Сергійович К
  11. Лукіянчук Яна Миколаївна
  12. Мальчевський Дмитро Володимирович
  13. Мирінець Інна Русланівна К
  14. Миронюк Алла Михайлівна
  15. Мороз Олеся Валентинівна
  16. Новак Юлія Віталіївна
  17. Очкас Катерина Олександрівна
  18. Тимченко Олег Олександрович К
  19. Чмелюк Тетяна Василівна
  20. Юрченко Вікторія Ігорівна

Магістерська програма «Облік, контроль, аналіз і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання»

  1. Антоненко Аліна Юріївна
  2. Білодон Діана Дмитрівна
  3. Борисов Ігор Вячеславович
  4. Гаврилова Наталія Олегівна
  5. Галушка Олег Павлович
  6. Гмирко Олексій Олегович К
  7. Гороховський Богдан Михайлович К
  8. Грасько Інна Олексіївна
  9. Дубовський Віталій Олегович
  10. Замлинська Вероніка Сергіївна
  11. Заруцька Юлія Євгеніївна
  12. Інклюд Валентин Валерійович
  13. Капеліст Аліна Русланівна
  14. Клименко Альона Сергіївна
  15. Клочко Олексій Леонідович
  16. Конюшенко Наталія Анатоліївна
  17. Кошовська Олена Леонідівна
  18. Кравчина Альона Олександрівна
  19. Купріян Наталія Романівна
  20. Литвин Олена Михайлівна
  21. Мамчуровська Ярослава Іванівна
  22. Маріуца Ангеліна Сергіївна
  23. Мащенко Наталія Андріївна
  24. Мендик Оксана Ігорівна
  25. Мороз Ольга Петрівна
  26. Онікієнко Олена Петрівна
  27. Пошелюжна Альона Василівна
  28. Степанюк Юлія Михайлівна
  29. Ткаліч Юлія Миколаївна К
  30. Тригубенко Ірина Валеріївна
  31. Шкляренко Ярослав Ігорович

Магістерська програма «Облік, контроль, аналіз і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання» (англомовна)

  1. Алексєєва Вероніка Олександрівна
  2. Барановська Яна Олегівна
  3. Басиста Світлана Анатоліївна
  4. Білошапка Аліна Володимирівна
  5. Вакуленко Вікторія Миколаївна
  6. Волинець Тетяна Леонідівна
  7. Гавриленко Ольга Сергіївна
  8. Іванович Ярослава Олександрівна
  9. Лозоцька Катерина Сергіївна
  10. Панченко Олена Олександрівна
  11. Полишвайко Ірина Андріївна
  12. Полюхович Вікторія Михайлівна
  13. Сеттаров Алі Умерович
  14. Сидоркіна Альона Олегівна
  15. Черкаська Ірина Сергіївна К

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Управління державними фінансами»

  1. Бєляєва Єлизавета Романівна
  2. Войцехівська Світлана Іванівна
  3. Гашинська Діана Володимирівна
  4. Гринько Вікторія Василівна
  5. Дудка Надія Миколаївна
  6. Заліпська Аліна Вікторівна
  7. Зелінський Максим Юрійович
  8. Маляр Ольга Анатоліївна
  9. Мережка Юрій Сергійович
  10. Олійник Максим Сергійович
  11. Олійник Софія Валеріївна
  12. Примачок Ганна Володимирівна
  13. Цюпа Софія Василівна

Магістерська програма «Управління фінансами підприємств”(Корпоративні фінанси)»

  1. Березюк Євген Юрійович
  2. Бойченко Ілона Ігорівна
  3. Воробей Руслан Євгенійович
  4. Дубина Інна Валентинівна
  5. Капішинський Максим Ігорович
  6. Мусієнко Марина Олегівна
  7. Помазун Микола Олександрович
  8. Порохівник Юлія Олександрівна
  9. Прокопенко Олександр Олександрович
  10. Хем Сінді Бунліївна
  11. Ходосов Віктор Олександрович

Магістерська програма «Податкове консультування»

  1. Віюк Микола Юрійович
  2. Гнатюк Тетяна Анатоліївна
  3. Горобчук Марина Вікторівна
  4. Гуменюк Євгеній Миколайович
  5. Ковалевич Наталія Василівна
  6. Кумейко Аліна Геннадіївна
  7. Ніколаєнко Катерина Олегівна
  8. Узун-Куртогло Владислава Василівна
  9. Черкас Тетяна Сергіївна

Магістерська програма «Банківська справа»

  1. Борсукевич Вікторія Михайлівна
  2. Жуль Валентин Володимирович
  3. Каленіча Ольга Володимирівна
  4. Лисак Юлія Андріївна
  5. Летко Владислав Богданович
  6. Митрофанова Ірина Петрівна
  7. Павлик Сергій Сергійович
  8. Примакова Ірина Вікторівна
  9. Синиця Світлана Олександрівна
  10. Сокотун Вікторія Сергіївна
  11. Фалілеєва Валерія Олексіївна
  12. Харченко Вікторія Олегівна
  13. Черненький Олексій Олександрович
  14. Чернов Вадим Іванович
  15. Шаталов Ярослав Олегович

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма
«Розвиток підприємництва та агробізнесу»

  1. Антоненко Андрій Олегович
  2. Багатий Володимир Володимирович
  3. Баранова Яна Олександрівна
  4. Бурмака Любов Олександрівна
  5. Глуша Андрій Сергійович
  6. Доценко Костянтин Олександрович
  7. Єрмаченкова Тетяна Василівна
  8. Заблюк Анатолій Анатолійович
  9. Заруцький Владислав Сергійович
  10. Капітон Ярослав Олегович
  11. Керечанін Сергій Юрійович
  12. Костко Оксана Вікторівна
  13. Ладичук Ольга Костянтинівна
  14. Левенець Яна Юріївна
  15. Петлюк Вікторія Олексіївна
  16. Судик Світлана Віталіївна
  17. Ткачук Сніжана Миколаївна
  18. Федченко Наталія Володимирівна

Магістерська програма «Біржова діяльність»

  1. Бабієнко Євгеній Сергійович
  2. Бабієнко Світлана Віталіївна
  3. Бредюк Сергій Володимирович
  4. Водніцькій Микола Вікторович
  5. Волошин Вадим Вікторович
  6. Грінченко Вадим Миколайович
  7. Дювенжи Катерина Іорданівна
  8. Кир'ян Віталій Сергійович
  9. Кучер Олександр Петрович
  10. Листопад Вікторія Валентинівна
  11. Машковський Юрій Віталійович
  12. Смик Катерина Олександрівна
  13. Сорока Тетяна Миколаївна
  14. Стихальська Яніна Анатоліївна
  15. Федієнко Ігор Вікторович
  16. Яремчук Тетяна Русланівна

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015