Стартували змагання «Патріот НУБіП України»

9 жовтня 2018 року

     Розпочинаючи тиждень до Дня захисника України в університеті стартували традиційні військово-спортивні змагання «Патріот НУБіП України» серед збірних факультетів та ННІ.

     Ви здобуваєте мирні професії, але є одна професія, яка нас всіх об’єднує: захищати рідну країну, – звернувся до учасників ректор Станіслав Ніколаєнко. Наше завдання – вміти дати відсіч агресорові, і стосується воно кожного: і викладача, і студента, і юнака, і дівчини.

     Незважаючи на досить прохолодну погоду, повболівати за свої команди зібралося досить багато студентів. Серед них – і гості університету: київські школярі Мілад Зікрань, Павло Сап’янний, Олег Гаган і Максим Степаненко вже влітку обиратимуть виш для продовження навчання, а сьогодні, говорять, прийшли до НУБіП як майбутні захисники країни: подивитися, як тут готують офіцерів запасу.

     І подивитися справді є на що: учасники змагань демонструють свою вправність у неповному збиранні і розбиранні автомату Калашникова та спорядженні його магазину патронами, влучність у стрільбі з малокаліберної гвинтівки та киданні гранат, вміння надавати першу медичну допомогу, а також свою фізичну підготовку – підтягування на турніку, штовхання гир, перетягування канату, армреслінг та комбінована естафета. Переможці стануть відомим вже взавтра.

 

 

Ірина Білоус
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015