ІІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція «Світ мов і мови світу» завершила свою роботу

29 березня 2018 року

     27-28 березня 2018 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція «Світ мов і мови світу». Метою конференції є залучення широкого кола студентів до науково-дослідної роботи та підвищення рівня її результативності. Уже втретє свою зацікавленість заходом виявили не тільки представники різних закладів вищої освіти України, але й іноземних країн, серед яких Республіка Польща, Франція, Алжир, Туркменістан, Казахстан, Росія, Китай та ін.

     Перший день роботи дводенної конференції розпочався із пленарного засідання, на якому учасників конференції привітала заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету, доктор філологічних наук, доцент Світлана Харченко, побажавши їм плідної і натхненної наукової праці. Світлана Харченко відзначила новизну та актуальність запропонованих доповідей, що свідчить про серйозні напрацювання студентів та їхніх керівників, прагнення йти в ногу з часом та робити свій внесок у розвиток сучасної науки. Із вітальним словом до учасників конференції звернулися також організатори конференції, завідувачі кафедр романо-германських мов і перекладу та іноземної філології і перекладу: доктор педагогічних наук, професор Олександр Малихін і доктор педагогічних наук, професор Світлана Амеліна.

     На пленарному засіданні зі своїми доповідями виступили студенти різних курсів: К. Бабій, А. Бамбура, Д. Бабак, Ю. Баньковська, Ю. Вовкогон, Ю. Гуща, О. Курилко, В. Руденко, Т. Ходутіна, А. Лехновська. Кожен із доповідачів чітко і ґрунтовно висвітлив обрану проблему сучасного мовознавства і перекладу, супроводжуючи виступ наочною презентацією. Запропоновані доповіді викликали жваву дискусію серед студентів і присутніх викладачів, що свідчить про наукову допитливість нашої молоді та прагнення розвиватися і самовдосконалюватися. Особливою активністю відзначилися студенти 1 курсу, які вперше представляли результати своїх наукових досліджень і, попри брак досвіду, впоралися із цим завданням на «відмінно».

     Конференція продовжила свою роботу на секційних засіданнях, де мали можливість виступити усі 150 молодих науковців з різних куточків України та світу. Кожен учасник ІІІ Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Світ мов і мови світу» отримав програмку і збірник наукових статей.


Любов Козуб, Оксана Захуцька,
доценти кафедри романо-германських мов і перекладу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook