Збірна НУБіП з волейболу здобула першу перемогу в чемпіонаті другої ліги

2 лютого 2018 року
Волейбольна збірна нашого вузу здобула першу перемогу у другому турі над командою «ДЮСШ-Орбіта» з міста Запоріжжя.

Матч для волейболістів НУБіП України видався дуже напруженим. Після впевненого початку гри і виграшу перших двох партій з рахунком 25-17 та 25-19 наші спортсмени зарано повірили у легку перемогу. У третій та четвертій партії запорожці відчутно додали у грі, а у нашої команди не все виходило на майданчику і, як результат, суперник зрівняв рахунок по партіям - 2:2.

У п’ятій вирішальній партії напруга на майданчику зашкалювала. До середини партії команди йшли на рівних і боролися за кожне очко, адже ціна помилки була занадто велика. А от у кінцівці наші спортсмени показали клас і вирвали перемогу у партії з рахунком 15:11.

Дякуємо вболівальникам за підтримку та чекаємо на наступній грі, яка відбудеться 4 лютого проти команди КДЮСШ №1 м. Бахмут. Час початку гри змінено з 11:00 на 10:00 по проханню гостей.