Міжнародний науково-методичний семінар для викладачів та студентів гуманітарно-педагогічного університету з нашими колегами з університету зі штату Айова (США) продовжується. День четвертий. Про свята, традиції та дещо більше

8 вересня 2017 року

7 вересня 2017 року на гуманітарно-педагогічному факультеті відбулася ще одна цікава зустріч із нашими колегами з університету зі штату Айова (США) Джоді Корнеллом та Керол Кінелі. Цього разу темою обговорення стали офіційні свята у Cполучених Штатах.

У дружній невимушеній атмосфері учасники семінару мали чудову змогу ближче познайомитися із культурним надбанням американського народу, зрозуміти, які пріоритетні цінності виховують у американських громадян засобами офіційних державних свят, а це і патріотизм, і глибока пошана до ветеранів, захисників Батьківщини, релігійні та сімейні цінності, ніжна любов до жінки-матері, повага до батька тощо. Надзвичайно цікаво було почути, які традиції мають Jodi та Керол на свята у своїх власних родинах, як вони передаються з покоління в покоління. Справжнім сюрпризом для викладачів та студентів стала часточка американського свята Halloween – цукерки, якими усіх пригостив Jodi, звичайно після вимоги “Trick or treat!”

Варто зазначити, що ця зустріч стала чудовим тренінгом з англомовної комунікації, та міжкультурної взаємодії.

Л. М. Денисюк,
доцент кафедри психології

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook