Софія Теслюк з Хмельниччини прагне опанувати фах юриста на юридичному факультеті НУБіП України

18 липня 2017 року

 Випускниця  Улашанівського НВК імені Володимира Маковського села Улашанівка Славутського району Хмельницької області Софія Теслюк вже задовго до завершення навчання у школі та отримання атестата про повну середню освіту визначилась з майбутньою професією та вищим навчальним закладом. Зрозуміло, що вибір впав на один з найкращих ВУЗів України – Національний університет біоресурсів та природокористування України.

- Які маєш досягнення в навчанні, захоплення?

- В школі навчалася майже на відмінно, особливо полюбляю гуманітарні предмети. Захоплююся малюванням.

- Звідки дізналася про НУБІП?

- Про НУБіП знаю давно, оскільки тут навчається моя сестра, яка не перестає мені розповідати про переваги навчання та можливості, які надає виш.

- Чому обираєш спеціальність юриста? Які переваги спонукали до цього?

Я завжди відстоювала справедливість, прагнула захищати добро. Тому ще в ранньому віці визначилась з майбутньою професією. Професія юриста вважається однією з самих благородних та відповідальних. Робота юриста приносить значне моральне задоволення. Мені відомо, що саме на юридичному факультеті НУБіП одна з найпотужніших в Україні навчально-наукова школа, працюють визначні науковці та юристи-практики. На факультеті функціонує рада роботодавців, великий вибір баз практики та надзвичайний потенціал для реалізації усіх можливостей.

- Про що мрієш і де плануєш працювати?

- Я мрію успішно вступити до обраного вишу, отримати від навчання максимально знань та вмінь, опанувавши професію юриста, а також отримати по завершенні навчання гідну роботу та працювати на благо держави.

Розмовляла Юлія Янчук

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook