Відбулося засідання Ради Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля за участі професора Анатолія Потопальського

11 травня 2017 року

     За ініціативи ректора НУБіП України, члена-кореспондента НАПН України Станіслава Миколайовича Ніколаєнка відбулось засідання членів Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля (далі – Центру). У засіданні взяли участь голова Центру, завідувач лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Анатолій Іванович Потопальський, співголови Центру – професор Василь Дмитрович Шинкарук та професор Володимир Вітлійович Отченашко, інші. Актив центру обговорив питання оздоровлення людини за допомогою фітотерапевтичних засобів, методів народної медицини (лікування рослинними відварами, настойками, грибними мікстурами, цілющими ягодами). Багато йшлося на засіданні про унікальні профілактичні та лікувальні препарати боротьби з важкими органічними патологіями, розробником яких є професор Анатолій Іванович Потопальський.

     Предметом обговорення також стали питання проведення Центром разом із Інститутом молекулярної біології і генетики НАН України науково-практичного семінару на тему «Розвиток вищих духовних потреб особистості в контексті формування здорового способу життя», який відбудеться 25.05.2017 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Професор В.Д. Шинкарук проінформував учасників зібрання про змістовне наповнення семінару, його доповідачів. Серед тем які плануються виступаючими на семінарі такі: Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля (професор А.І. Потопальський); Виховання духовного здоров’я студентської молоді (академік Г.П. Шевченко); Моніторинг функціонального стану організму і контроль ефективності застосування оздоровчих технологій (Президент Української Академії Інтегративної Медицини Р.М. Кобилянська); Здобутки вчених НУБіП України в оздоровленні людини та охороні довкілля (професор В.В.Отченашко); «Ноосфeрнавалeологія і космічна наука в формуванні цілісного (ноосфeрного) мислeння особистості (професор Ю.М. Марцинішин); Виховання валеоекологічних цінностей студентів (Р.В. Сопівник) та інші.

     Ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко запропонував запросити цілу плеяду закордонних і національних учених, які спеціалізуються на відповідній проблематиці. Також Станіслав Миколайович поставив завдання керівникам відповідних служб і підрозділів створити умови для запрошення на семінар у якості його активних учасників студентську молодь нашого університету та науково-педагогічних працівників і співробітників. 

     Запрошуємо викладачів і студентів долучитись до участі у семінарі. Це буде кроком на зустріч збереженню власного здоров’я та оточуючого нас природного середовищі, які поза усяким сумнівом є найвищими цінностями.

Денис Рудень  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій