Профорієнтаційна робота на теренах вищих професійних училищ та коледжів

20 квітня 2017 року

 Протягом весняних днів співробітники кафедри технології деревообробки продовжили профорієнтаційну роботу і тепер навідалися до студентів коледжів та спеціалізованих училищ.
    Завідувач кафедри технології деревообробки НУБіП України Пінчевська Олена Олексіївна та старший викладач Спірочкін Андрій Костянтинович у січні 2017 року завітали з профорієнтаційною роботою у Київське вище професійне училище деревообробки, де поділилися з молодими спеціалістами інформацією щодо перспектив продовження навчання у НУБіП України та сьогоденням кафедри технології деревообробки.

  

   У лютому 2017 року Пінчевська Олена Олексіївна відвідала Львівський лісотехнічний коледж. Учні ознайомилися з загальною інформацією про вступ та перспективами навчання у престижному навчальному закладі та потенційним працевлаштуванням.

 

   Також 12 квітня 2017року асистент кафедри Мазурчук Сергій Миколайович відвідав студентів Кременецького лісотехнічного колежу та провів з ними цікаву бесіду щодо продовження їх навчання у НУБіП України.

 

  

    Особливо випускників коледжу зацікавила можливість проходження навчальних і виробничих практик на провідних підприємствах України, які оснащені сучасним устаткуванням таких передових фірм як Weіnіng, Wood-Mizer, Volmer, Raute, Termolegno тощо і за кордоном.
    Зокрема, Базюк Юрій, Черпалюк Леонід, Бойко Іван студенти групи ТД-43, 45 проявили інтерес до можливості виконання науково-дослідних робіт на лабораторному устаткуванні кафедри технології деревообробки, та планують підвищувати рівень знань обраного фаху в НУБіП України.
   В той же час 14 квітня 2017 року асистент Горбачова Олександра Юріївна побувала у Коломийському політехнічному коледжі, де ознайомила викладачів та студентів закладу із сьогоденням кафедри, про культурно-масові й освітні заходи під час навчання в НУБіП України. Студенти цікавилися термінами вступної кампанії, переліком необхідних документів та вступних випробувань, можливістю отримання другої вищої освіти.

   Габорак Петро та Іванишен Ігор із групи Т-41 механіко-технологічного відділення оцінили перспективи навчання в НУБіП України, та виявили бажання вступати на спеціальність «Деревообробні та меблеві технології».
    Адже людина може бути по-справжньому щасливою лише тоді, коли знайде своє улюблене діло, коли житиме, творитиме в оточенні, що імпонує їй.

      Якщо людина не знає, до якого порту вона пливе, жоден вітер не буде їй попутним.    (Сенека)

 

О. Малахова
доцент кафедри технології деревообробки


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook