Конференція трудового колективу схвалила звіт ректора та завдання на 2017 рік

22 лютого 2017 року

     22 лютого, як і планувалося, в ошатній актовій залі вже відновленого після пожежі третього навчального корпусу відбулася конференція трудового колективу університету. І хоча офіційне його відкриття заплановане на травень, делегати на власні очі побачили один із найвагоміших результатів роботи, про які йшлося у звіті ректора цього дня. 

     Відкриття конференції ознаменувало звучання Державного Гімну, у спільному виконанні аматорів кафедри культурології та делегатів. Серед останніх, як зазначив голова профкому співробітників Ростислав Тарасенко, були представлені всі категорії працівників, студентів, як того і вимагає порядок. Також участь у конференції взяли запрошені з числа провідних науковців університету. Після обрання робочої президії, у складі якої були голова наглядової ради Микола Томенко та голова ради роботодавців університету Валерій Адамчук, ректор Станіслав Ніколаєнко представив присутнім звіт. Мова йшла про досягнення і здобутки не тільки за минулий рік, а й увесь майже трирічний період перебування Станіслава Миколайовича на посаді. Не залишилися поза увагою ректора вузькі місця. Але всі поставлені завдання, наголосив він, – колективу під силу.

     Звіт у повному обсязі опублікований на офіційному сайті НУБіП.

     Потому делегати взяли участь в його обговоренні. Під час виступу директор ННІ Володимир Козирський закцентував увагу на енергозбереженні, оскільки очолюваний ним підрозділ опікується цим питанням в університеті. А також повідомив, що такий необхідний проект системи автоматизованого обліку енергоносіїв незабаром буде представлений. Крім того, він закликав заощаджувати енергоресурси і зауважив, що тільки споживання електроенергії на кафедрах становить суму близьку до півтора мільйона гривень. А збільшення на два градуси температури в приміщенні тягне за собою збільшення на 10-11% витрат енергоресурсів.

     Голова профбюро факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Ольга Дмитрієва висловила від імені колективу факультету позитивну оцінку роботі ректорату. Окремо подякувала за відновлення третього корпусу та звернула увагу на те, що турбує колектив. Перше, це – будівництво житла для викладачів. З цією метою, зазначила вона, доцільно було б створити кооператив. Серед висловлених нею пропозицій – відкриття кіоску для реалізації продукції наших навчально-дослідних господарств. А ще з міркувань естетичного вигляду, теплозбереження необхідно замінити вікна у четвертому копусі.

     Директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Альохін підтримав всі ті позитивні зміни, що були відображені у звіті ректора. А також звернувся з проханням підтримати ступеневу освіту.

     Голова Студентської організації університету Ілля Вакарчук від імені студентства подякував Станіславу Ніколаєнку за підтримку молодіжних ініціатив.

     Завідувач кафедри Ольга Якубчак у своєму виступі порушила проблему ветеринарно-санітарної експертизи та відсутності державного контролю за продукцією АПК.

     Доцент кафедри рослинництва агробіологічного факультету Людмила Єрмакова у своєму виступі зазначила, що головне у діяльності університету – навчальна робота, а відповідно і якість навчання. Вона внесла пропозицію створити на базі університету розсадник для забезпечення практичного навчання. У перспективі його можна було б перетворити на національне надбання. А ще – на базі розсаднику проводити олімпіади з біології і відбирати найталановитіших.

     Професор Андрій Мартин поділився з колегами досвідом проведення круглих столів та конференцій на базі факультету землевпорядкування, де піднімаються питання державної ваги.

     Завідувач кафедри Віктор Ладиченко позитивно оцінив збільшення годин за публікацію наукових статей у виданнях, що входять до Scopus чи WoS.

     Голова наглядової ради Микола Томенко наголосив, що місія нашого університету – не тільки підготовка фахівця, а й громадянина, українця. І це принципово важливо, що університет є базою проведення наукових конференцій, присвячених відомим українцям і державотворцям І. Франку, М. Грушевському та ін. Бо, крім зовнішньої агресії, маємо ще й внутрішню біду, викликану експериментаторством у сфері освіти. Микола Володимирович наголосив, що вчена рада і ректор постійно відстоюють інтереси університету. Як приклад, завдяки цьому, відновлено спеціальність «Деревообробка». Тож Микола Томенко побажав колективу працювати так, щоб показувати приклад усім.

     Після обговорення делегати одноголосно схвалили звіт ректора.

    Конференція трудового колективу також затвердила звіт про виконання колективного договору між адміністрацією НУБіП України і працівниками університету за минулий рік та затвердила аналогічний договір на 2017-2019 роки, які представив Ростислав Тарасенко.

     Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук запропонував зміни до оплати праці. Зокрема, щодо відновлення доплат в повному обсязі за вчені звання і наукові ступені, підвищення доплат лаборантам за рейтинг кафедр у межах 75-100% та секретарям і диспетчерам на 50-100%. Озвучені пропозиції були підтримані делегатами.

     На завершення конференція затвердила комісії з трудових спорів, охорони праці і загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Ольга Наконечна 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook