Гуманітарно-педагогічний факультет та факультет аграрного менеджменту НУБіП України запрошують до участі у конференції «Україна-Польща: стратегічне партнерство в системі геополітичних координат»

23 січня 2017 року

        

       Гуманітарно-педагогічний факультет та факультет аграрного менеджменту НУБіП України спільно з Посольством Республіки Польща в Україні та Поморською академією в Слупську запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна-Польща: стратегічне партнерство в системі геополітичних координат», яка відбудеться 16-17 березня 2017 року з метою сприяння розвитку співробітництва у галузі освіти і науки, налагодження та поширення всебічних суспільно-політичних, науково-освітніх, інформаційних зв’язків і взаємодії на національному та міжнародному рівнях; формування культури міжнародного спілкування, всебічного суспільного обговорення питань міжнародних відносин; встановлення й розширення контактів між представниками освітянської, наукової спільноти та громадськості; духовного взаємозбагачення та обміну найкращим досвідом в усіх сферах життєдіяльності.
      До участі у конференції запрошуються учені, науковці, аспіранти, магістри, працівники закладів освіти, наукових інституцій, бібліотек, органів НТІ, архівів, музеїв, громадські активісти, практикуючі спеціалісти України, Польщі та інших країн.
       Напрями конференції:
– відносини Україна-Польща в історичній ретроспективі;
– стратегічні пріоритети розвитку партнерства в умовах євроінтеграції;
– державотворчі процеси ХХ ст.: специфіка демократії в контексті політичних змін;
– досвід та перспективи взаємодії громадських організацій, національно-культурних товариств, церков у збереженні традиційних європейських духовно-культурних цінностей;
– освіта та міжкультурний діалог як шлях до формування політики примирення та «подолання минулого»;
– Польща в ЄС: досвід для України;
– українсько-польське економічне співробітництво;
– зовнішньоторговельні відносини Польщі та України.
      Офіційні мови конференції: українська, польська, російська, англійська, німецька, французька.
      Заявку та матеріали для участі у конференції необхідно надіслати на адресу оргкомітету до 1 березня  2017 року.
      Контакти організаційного комітету:
      Україна, 03041, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навч. корпус № 1, ауд. 56, гуманітарно-педагогічний факультет, кафедра історії і політології, тел.: 044-527-81-16вул. Героїв Оборони, 11, навч. корпус № 10, каб. 316, факультет аграрного менеджменту, кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, тел.: 044-527-80-81Контактні особи:  +380-50-500-57-29 – Настас Оксана Миколаївна, +380-97-083-81-18 – Кропивко Олена Михайлівна. 
      Детальніше читайте українською, англійською та польською мовами.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook