Бази практичного навчання

       

 

 Бази практичного навчання студентів 

  1. Агробудівельний альянс ASTRA
  2. Агропромислове товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпро»
  3. Агрофірма "Заповіт Шевченко" філії ЗАТ "Науково-виробнича фірма Урожай"
  4. Астраханський Державний Технічний Університет
  5. АТ „Борекс”
  6. АФГ "Світанок"
  7. ВАТ "Обухівське"
  8. ВАТ “ІРПІНЬМАШ”
  9. ВАТ „Карлівський механічний завод”
  10. ВАТ „КОММАШ”
  11. ВАТ „Хмельниксільмаш”
  12. ВАТ «Донрибкомбінат»
  13. ВАТ «Забір’я»
  14. ВАТ «Закарпатська рибоводна станція»
  15. ВАТ «Київрибгосп»
  16. ВАТ «Петриківський рибгосп»
  17. ВАТ «Полтаварибгосп»
  18. ВАТ «Чернігіврибгосп»
  19. ВАТ «Яготинський рибкомбінат»
  20. Веселоподільська дослідно-селекційна станція Інституту цукрових буряків УААН
  21. Виробничий с.-г. кооператив «Колос»
  22. ВП „Великоснітинське НДГ ім. О.В.Музиченка” НУБіП України
  23. ВП НУБіП України Ворзель
  24. ВСП „Боярська лісова дослідна станція”
  25. ВСП «Агрономічна дослідна станція» НДГ НУБіП України
  26. ДВСРП «Лиманський рибгосп»
  27. Державна інспекція з карантину рослин по Київській обл..
  28. Державна інспекція з карантину рослин України
  29. Державне підприємство Дослідне господарство «Агрономія» Миколаївського інституту агропромислового виробництва УААН,
  30. Дослідне господарство Львівської дослідної станції ІРГ УААН
  31. Дочірнє підприємство «Агроінвест» ТОВ «Борзна – Агроінвест»
  32. ДП "Оранта" ТОВ НВМП "Антарія
  33. ДП „Кам’янське лісове господарство”
  34. ДП „Київське лісове господарство”
  35. ДП „Коростишівське лісове господарство”
  36. ДП „Макарівське лісове господарство”
  37. ДП „Тетерівське досвідно-виробниче лісове господарство”
  38. ДП «Іркліївський риборозплідник»
  39. ДП ДГ "Шевченківське"
  40. ДП дослідне господарство «Нивка» ІРГ УААН
  41. ЗАТ "Рудьківське"
  42. ЗАТ «Рибгосп» с. Трипілля
  43. ЗАТ НВФ "Дніпровська філія"
  44. Інститут захисту рослин УААН, дослідні господарства
  45. Інститут землеробства УААН, дослідні господарства
  46. КУН-Україна
  47. Люлінецька дослідно – селекційна станція Інституту цукрових буряків УААН
  48. НЕНЦ учнівської молоді
  49. Ніжинська державна сортодослідницька станція
  50. Німецький аграрний центр в Україні - НімАЦ
  51. ННЦ „ІМЕСГ”
  52. Олевська державна сортова станція Житомирської обл.
  53. ПАП "Агрос"
  54. ПП "Бігунь"
  55. ПП "Соснова"
  56. Приватне підприємство «Акваріумні технології»
  57. Приватне підприємство «Акватехгруп»
  58. ПСП "Агрофірма Шульц"
  59. ПСП "Восток-Запад"
  60. ПСП "Зірка- Пмос"
  61. ПСП "ім. Першого Травня"
  62. ПСП "Хлібороб"
  63. СВК "Андріївський"
  64. СП «Маслівське»
  65. Ставове господарство ВСП НУБіПУ «Немішаєвський аграрний коледж»
  66. СТОВ "Зоря"
  67. СТОВ "Ім. Пархоменка"
  68. СТОВ "Колос"
  69. СТОВ "Мрія"
  70. СТОВ "Переможець"
  71. СТОВ "Світанок"
  72. СТОВ "Співдружність"
  73. СТОВ «Промінь»
  74. СФГ "Ольга"
  75. СФГ "Світоч"
  76. СФГ "Чайка-2"
  77. СФГ «Ельдорадо»
  78. СФГ «Колос»
  79. ТОВ "Агро- Проперті"
  80. ТОВ "Агрофірма Київська"
  81. ТОВ "Анмакс"
  82. ТОВ "Добробут"
  83. ТОВ "Євроагромаркет"
  84. ТОВ "Злагода"
  85. ТОВ "Інтер Агро Імідж"
  86. ТОВ "Мрія Центр"
  87. ТОВ "Олександрійська Зернова Компанія"
  88. ТОВ "Перемога-2003"
  89. ТОВ "Регіон"
  90. ТОВ "САВХОЗ"
  91. ТОВ "Світанок"
  92. ТОВ "Симиренківське"
  93. ТОВ "Сингента"
  94. ТОВ "Торговий дім Легіон"
  95. ТОВ "Чиста криниця"
  96. ТОВ «Агрофірма ім. Довженка»
  97. ТОВ «Урожай»
  98. ТОВ АМАКО Україна
  99. ТОВ ВНСЦ "Авангард"
  100. ТОВ Рибне господарство «Меркурій»
  101. УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
  102. Уланівський рибцех ВСП ВАТ «Вінницярибгосп»
  103. Управління агропромислового розвитку Баришівської райдержадміністрації
  104. ФГ "Золота Бджола-Кіровоград"
  105. ФГ "Широкоступ"
  106. ФГ «Старт»
  107. ФГ «Яна»
  108. Фермерське господарство "Основа-2"
  109. Хмельницька АЕС

     

 

   

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій