Парковий волейбол серед мешканців гуртожитків

22 вересня 2016, 15:30
Корпус №9, волейбольні майданчики

Спартакіада серед мешканців гуртожитків

2016-2017 навчального року

Волейбол парковий

Розклад та результати ігор

Гра

Тур

Корт

Час

Команда 1

Команда 2

Результат

21.09. Середа

1

1

1

15:30

2

11

 

 

2

1

2

15:30

3

10

 

 

3

1

1

16:10

4

9

 

 

4

1

2

16:10

5

8

 

 

5

1

1

16:50

6

7

 

 

6

2

2

16:50

10

4

 

 

7

2

1

17:30

9

5

 

 

8

2

2

17:30

11

3

 

 

22.09. Четвер

9

2

1

15:30

1

2

 

 

10

2

2

15:30

8

6

 

 

11

3

1

16:10

4

11

 

 

12

3

2

16:10

5

10

 

 

13

3

1

16:50

3

1

 

 

14

3

2

16:50

6

9

 

 

15

3

1

17:30

7

8

 

 

16

4

2

17:30

11

5

 

 

26.09. Понеділок

17

4

1

15:30

10

6

 

 

18

4

2

15:30

9

7

 

 

19

4

1

16:10

1

4

 

 

20

4

2

16:10

2

3

 

 

21

5

1

16:50

6

11

 

 

22

5

2

16:50

7

10

 

 

23

5

1

17:30

4

2

 

 

24

5

2

17:30

5

1

 

 

28.09. Середа

25

5

1

15:30

8

9

 

 

26

6

2

15:30

11

7

 

 

27

6

1

16:10

1

6

 

 

28

6

2

16:10

2

5

 

 

29

6

1

16:50

10

8

 

 

30

6

2

16:50

3

4

 

 

31

7

1

17:30

6

2

 

 

32

7

2

17:30

7

1

 

 

29.09. Четвер

33

7

1

15:30

5

3

 

 

34

7

2

15:30

8

11

 

 

35

7

1

16:10

9

10

 

 

36

8

2

16:10

2

7

 

 

37

8

1

16:50

1

8

 

 

38

8

2

16:50

11

9

 

 

39

8

1

17:30

3

6

 

 

40

8

2

17:30

4

5

 

 

03.10. Понеділок

41

9

1

15:30

6

4

 

 

42

9

2

15:30

7

3

 

 

43

9

1

16:10

8

2

 

 

44

9

2

16:10

9

1

 

 

45

9

1

16:50

10

11

 

 

46

10

2

16:50

4

7

 

 

47

10

1

17:30

2

9

 

 

48

10

2

17:30

3

8

 

 

03.10. Понеділок

49

10

1

15:30

1

10

 

 

50

10

2

15:30

5

6

 

 

51

11

1

16:10

8

4

 

 

52

11

2

16:10

9

3

 

 

53

11

1

16:50

7

5

 

 

54

11

2

16:50

10

2

 

 

55

11

1

17:30

11

1

 

 

Увага! Гру судять по одному представнику від команди які грають наступну гру на даному корті (останню гру судять представники крманд наступного ігрового дня)

Головний суддя

     

М.П. Литвин

Горвний секретар

     

А.В. Паткевич

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015