Кафедра фізичного виховання НУБіП України запрошує першокурсників та всіх студентів долучатися до занять спортом у різних секціях!

8 вересня 2016 року

Секційна робота кафедри фізичного виховання в 2016-2017 н.р.

 

№ п/п

Назва

 секції

Час

роботи

Тренер

Місце

 проведення

Контакти

 тренера

1

Футбол (чоловіки)

Пн. 16:00-18:00

Ср. 16:00-18:00

Пт. 16:00-18:00

Костенко М.П.

Майстер спорту України міжнародного класу

Стадіон

НУБіП України

0935855301

2

Міні-футбол (чоловіки)

Вт. 15:00-16:00

Пт. 15:00-16:00

Костенко М.П.

Майстер спорту України міжнародного класу

Майданчик

зі штучним покриттям

0935855301

3

Міні-футбол (жінки)

Пн. 16:00-18:00

Вт. 15:30-17:30

Чт. 15:30-17:30

Пт. 16:00-18:00

Прохніч В.М.

Ст. викладач кафедри фіз. вих.,

Отрошко О.В.

Кандидат в майстри спорту

Майданчик

зі штучним покриттям

0973046702

 

0674136845

4

Волейбол (чоловіки)

Пн. 20:30-22:00

Вт. 20:00-22:00

Чт. 19:00-21:00

Магльований Д.В.

Кандидат в майстри спорту

Ігрова зала

0937873581

[email protected]

5

Волейбол (жінки)

Пн. 19:15-20:30

Вт. 16:30-18:30

Чт. 17:00-19:00

Паткевич А.В.

Кандидат в майстри спорту

Ігрова зала

0630253295

6

Баскетбол (чоловіки)

Пн. 17:30-19:15

Ср. 18:30-20:30

Хотенцева О.В.

Майстер спорту України міжнародного класу

Ігрова зала

0677591623

7

Баскетбол (жінки)

Пн. 16:00-17:30

Пт. 15:30-17:30

Євтушенко І.М.

Майстер спорту  України міжнародного класу

Ігрова зала

0976051096

8

Легка атлетика

Вт. 16:00-18:00

Чт. 16:00-18:00

Сб. 11:00-13:00

Дубовік Р.Г.

Майстер спорту СРСР міжнародного класу,

Чирва П.О.

Ст. викладач каф. фіз.вих.

Стадіон

НУБіП України

0672185535

 

0679420651

9

Спортивне орієнтування

Вт. Ср. Чт. Сб. Нд. Індивідуальні заняття під керівництвом викладача

Пархоменко В.К.

Заслужений тренер України

На місцевості (Голосієво)

0635830521

10

Радіоспорт (спортивна радіопеленгація)

Вт. Ср. Чт. Сб. Нд. Індивідуальні заняття під керівництвом викладача

Пархоменко В.К.

Заслужений тренер України

На місцевості (Голосієво)

0635830521

11

Лижні гонки

Вт. Ср. Чт. Сб. Нд. Індивідуальні заняття під керівництвом викладача

Пархоменко В.К.

Заслужений тренер України

На місцевості (Голосієво)

0635830521

12

Теніс настільний

Пн. 15:00-17:00

Ср. 15:00-17:00

Чирва П.О.

Ст. викладач каф. фізичного виховання

Аудиторія №25

(9 корп.)

0679420651

13

Гирьовий спорт

Пн.-Пт. 18:30-20:30

Береза Г.Ю.

Майстер спорту СРСР міжнародного класу

Зала важкої атлетики

0970165819

14

Важка атлетика

Пн.-Пт. 18:30-20:30

Береза Г.Ю.

Майстер спорту СРСР міжнародного класу

Зала важкої атлетики

0970165819

15

Паурліфтинг

Вт. 18:00-19:30

Чт. 18:00-19:30

Пт. 18:00-19:30

 

Зала важкої атлетики

 

16

Перетягування канату

Вт. 19:30-21:00

Чт. 19:30-21:00

Пт. 19:30-21:00

Поляруш О.М.

Зала важкої атлетики

0734458257

17

Боротьба вільна і греко-римська

Пн. 18:00-19:30

Ср. 18:00-19:30

Пт. 18:00-19:30

Бурко С.В.

Ст. викладач каф. фізичного виховання

Зала боротьби

0979392819

18

Кіокушин карате

Пн. 19:00-21:00

Ср. 19:00-21:00

Пт. 19:00-21:00

Вербицький С.О.

Майстер спорту  України міжнародного класу

Зала карате

0967344598

19

Айкідо

Вт. 19:30-22:00

Чт. 19:30-22:00

Сб. 13:00-15:00

Корзей М.Є.

Зала боротьби

 

20

Оздоровча калланетика

Вт. 16:00-17:15

Чт. 16:00-17:15

Федоріна Н.Б.

Зала карате

0672808863

21

Рукопашний бій

Пн. 16:30-18:00

Ср. 16:30-18:00

Пт. 16:30-18:00

Бурко С.В.

Ст. викладач каф. фізичного виховання

Зала боротьби

0979392819

22

Атлетична гімнастика

(тренажерна зала)

Пн. 16:00-21:00

Вт. 18:00-21:00

Чт. 16:00-21:00

Ср. 18:00-21:00

Пт. 16:00-21:00

Сб. 14:00-17:00

Бурко С.В.

Ст. викладач каф. фіз. вих.

Гордєєва С.В.

Майстер спорту України

Чижаєв В.

Тренажерна зала

0979392819

 

0991204411

 

0678025966

23

Фітнес (шейпінг)

Пн. 15:00-16:00

Ср. 15:00-16:00

Пт. 15:00-16:00

Гордєєва С.В.

Майстер спорту  України

Зала карате

0991204411

24

Фітнес (атлетична гімнастика)

Пн. 16:00-18:00

Ср. 16:00-18:00

Пт. 16:00-18:00

Гордєєва С.В.

Майстер спорту  України

Зала карате

0991204411

25

Хортинг (змішані єдиноборства)

Вт. 18:00-19:30

Чт. 18:00-19:30

Сб. 11:30-13:00

Бурко С.В.

Ст. викладач каф. фізичного виховання

Зала боротьби

0979392819

26

Танцювальна та степ аеробіка

Вт. 16:15-18:00

Чт. 16:15-18:00

Крупко Н.В.

Ст. викладач каф. фізичного виховання

Зала важкої атлетики

0674595944

 

 

     Контактний телефон кафедри фізичного виховання: (044) 527-85-21.

М.П. Костенко,
завідувач кафедри
фізичного виховання

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)