На кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. академіка І.І.Мартиненка відкрито новітню сертифіковану лабораторію Schneider Electric

3 вересня 2016 року

     Schneider Electric – відома у світі фірма з центральним офісом у Франції, що випускає сучасне електрообладнання для автоматизації складних об’єктів, у т.ч. сільськогосподарського призначення. Її контролери, частотні перетворювачі, інша електронна апаратура завоювали заслужену довіру та популярність у всьому світі.
     Саме таке обладнання на загальну суму майже 0,5 млн. грн. за рекомендацією випускників ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження і було безоплатно передано ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» на кафедру автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка для створення спеціальних стендів.

     Кафедра із поставленою задачею успішно справилася – створена авторизована навчальна лабораторія Schneider Electric. П’ять навчально-наукових стендів для керування основними споживачами електричної енергії – асинхронними коротко-замкнутими електричними двигунами було спроектовано, змонтовано і запрограмовано співробітниками кафедри Володимиром Грищенком, Юрієм Цицюрським, Дмитром Лавінським у відповідності до вимог Schneider Electric. Тривалий час відбувалось їх налагоджування та випробування.

    І ось нарешті 30 серпня 2016 р. у присутності представників ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Антона Лісняка, координатора навчальних центрів, випускників інституту Юрія Карпуся, керівника групи маркетингу, Віталія Устимчука, продакт-менеджера та проректора з навчальної та виховної роботи Сергія Кваші, директора ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження Володимира Козирського, великої групи гостей авторизована навчальна лабораторія Schneider Electric була урочисто відкрита, а університету вручено сертифікат її відповідності вимогам фірми Schneider Electric. Зазначене дозволить проводити не лише заняття зі студентами, а й підвищувати кваліфікацію інженерного персоналу з автоматизації, використовуючи при цьому бренд знаменитої фірми.
     Результати успішної співпраці дозволяють робити висновки про добру перспективу: отримано згоду представників Schneider Electric про наступні поставки високотехнологічного обладнання.

     Кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. академіка І.І. Мартиненка щиро вдячна ТОВ «Шнейдер Електрик Україна», дирекції ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження, ректорату за всіляке сприяння у створенні сучасної лабораторії.

В. Лисенко,

завідувач кафедри автоматики 
та робототехнічних систем
ім. акад. І.І. Мартиненка 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook