НУБіП увійшов до десятки кращих університетів країни за версією рейтингу «ТОП-200 Україна»!

16 липня 2016 року

 Підбито підсумки академічного рейтингу якості підготовки фахівців українськими університетами «ТОП-200 Україна». Відповідно Національний університет біоресурсів і природокористування України увійшов до десятки кращих вищих навчальних закладів. Експерти оцінювали виші за чотирма критеріями – якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання та інтегральним показником діяльності. За першими двома університет випереджає інші виші, проте оцінка міжнародної співпраці підштовхує до радикального поліпшення цієї складової діяльності, перш за все, залучати на навчання іноземних студентів.

Стали відомі і результати Консолідованого рейтингу вузів у 2016 році. НУБіП в цьому році посів 11 сходинку. Оцінювали університети за результатами трьох інших рейтингів – «ТОП-200 Україна», Вебометрикс та Scopus. Маючи добрі показники якості освіти, університет поступається за науковими публікаціями в рецензованих виданнях. Якщо ж кількість статей висока, то слабким є їх цитування. В свою чергу це пов’язане з частою зміною назви університету.
 
А в рейтингу кращих університетів столиці Національний університет біоресурсів і природокористування України увійшов до ТОП-3. 
 
Денис Рудень
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій