Поміркований Олександр - чемпіон м. Києва та призер Міжнародного турніру «Кубок Полісся» з кіокушин карате

25 лютого 2016, 21:36

Активна позиція не тільки у навчальному процесі, але й у спортивному житті завжди була притаманна студентам факультету тваринництва та водних біоресурсів. Не виключення цьому і нинішня молодь, яка навчається на нашому факультеті. Яскравим прикладом тому є студент четвертого курсу напряму підготовки «Водні біоресурси та аквакультура» Поміркований Олександр, який маючи відмінну успішність демонструє і високі досягнення у спорті. Так, на Відкритому Чемпіонаті  м. Києва серед чоловіків з кіокушин карате, що проходив 30 січня перемігши усіх своїх суперників він посів перше місце у ваговій категорії до 80 кг.

Далі наполегливо працюючи на тренуваннях наш спортсмен готувався до Міжнародного турніру, що пройшов 20 лютого у м. Гомель (Республіка Білорусь). У цих змаганнях Олександр подолавши багатьох суперників дійшов до фіналу і у запеклій боротьбі посів друге місце у своїй ваговій категорії.

Тож побажаємо нашому спортсмену, який прославляє наш факультет, нових перемог і звершень!!!