Народилася нова співпраця у галузі кібербезпеки між двома видатними вищими навчальними закладами України — Національним університетом біоресурсів та природокористування та Національним авіаційним університетом

12 квітня 2024, 12:33

    Кафедра комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки Національного університету біоресурсів та природокористування України та Кафедра безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету розвиває тісну взаємодію, обмін знаннями і досвідом в галузі кібербезпеки.

    Згідно з укладеною Угодою про  співпрацю, обидві кафедри зобов'язалися проводити спільні дослідження, розробляти та впроваджувати інноваційні методики та рішення у сфері кібербезпеки та захисту інформаційних систем. Передбачається обмін науковцями та студентами між університетами з метою сприяння академічному зростанню та розвитку майбутніх фахівців у сфері кібербезпеки. Важливим аспектом укладеної Угоди є організація спільних семінарів, конференцій та навчальних заходів, які спрямовані на поширення знань та свідомості про кібербезпеку серед студентів та фахівців. Планується також спільна розробка навчальних програм та підручників, що відповідатимуть сучасним вимогам та технологічним трендам у сфері кібербезпеки. Укладена Угода про співпрацю створить платформу для активного обміну знаннями та ідеями між двома університетами, що сприятиме прогресу в галузі кібербезпеки та розвитку інформаційних технологій.

    Об'єднання потужностей та експертизи кафедр дозволить створити нові можливості для студентів, дослідників та фахівців з метою впровадження сучасних підходів до кібербезпеки та захисту інформаційних ресурсів.

Валерій ЛАХНО
д.т.н., професор,
професор кафедр
и

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook