Запрошуємо науковців НУБіП України прийняти участь у роботі науково-методичного семінару “Перспективи участі молодих вчених у міжнародних грантах і програмах”

23 квітня 2015, 13:00
НУБіП України, навчальний корпус №10, ауд. 228

Запрошуємо аспірантів, докторантів і викладачів НУБіП України взяти участь у роботі науково-методичного семінару “Перспективи участі молодих вчених у міжнародних грантах і програмах”, який відбудеться 23 квітня 2015 року о 13-00 в аудиторії 228 навчального корпусу № 10.

 

ПРОГРАМА
 
науково-методичного семінару
«Перспективи участі молодих вчених у міжнародних грантах і програмах»

 
13.00 – Урочисте відкриття семінару. Вітальне слово керівництва НУБіП України.
13.15 – Можливості для міжнародної мобільності аспірантів (доповідає директор ННЦ міжнародної діяльності Ткачук Вадим).
13.40 – Участь в міжнародних програмах обміну  IRSES  (доповідає старший науковий співробітник Шаванова Катерина).
14.00 – Доступ науковців до пріоритетної дослідницької інфраструктури за допомогою акцій фонду Марії Склодовської-Кюрі (доповідає координатор національного контактного пункту «Горизонт 2020» за програмою «Дії Марії Кюрі» Нікуліна Вікторія).
14.20 – Співробітництво молодих вчених факультету ветеринарної медицини у галузі наукових досліджень з вченими Франції (доповідає голова Спілки молодих вчених університету  Галат Марина).
14.35 – Досвід міжнародного стажування за програмою  FEP  (доповідає Тужик Катерина).
14.50 – Програми наукового стажування від уряду Франції (доповідає координатор стипендій наукової та академічної співпраці Французького інституту в Україні Ландо Оксана).
15.10 –  Досвід участі молодих учених кафедри лісового менеджменту у міжнародних наукових проектах  (доповідає доцент кафедр лісового менеджменту Лакида Іван).
15.25 – Закриття семінару.

 

Кафедра економіки праці та розвитку сільських територій НУБіП України.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015