22 квітня відбудеться засідання вченої ради університету

22 квітня 2015, 14:00
Корпус № 10, ауд. 228

Доводимо до Вашого відома, що 22.04.2015 р. в 228 ауд. корп. № 10 о 1400 год. відбудеться засідання вченої ради

Національного університету біоресурсів і природокористування України.


Порядок денний

  1. Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання університету. Інформує ректор університету, д.пед.н., проф. Ніколаєнко С.М.
  2. Про обрання за конкурсом на заміщення посад декана факультету, директора інституту, керівника відокремленого підрозділу (таємне голосування).
  3. Про присвоєння вчених звань (таємне голосування).
  4. Про висунення претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у 2015 році (таємне голосування).
  5. Наукова доповідь на тему: «Геопросторові дані у дослідженні агроресурсів». Доповідає завідувач кафедри геоінформаційних систем і технологій, д.т.н., доц. Кохан С.С.
  6. Про стан та перспективи діяльності ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж». Доповідає директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», к.е.н. Балаж Н.Й.
  7. Про концепцію викладання іноземних мов в світлі виконання заходів реалізації програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива - 2020» на 2015 рік. Доповідає завідувач кафедри іноземної філології і перекладу, д.пед.н., проф. Амеліна С.М. (співдоповідачі: директор ННЦ міжнародної діяльності, к.е.н., доц. Ткачук В.А., начальник навчального відділу, к.т.н., доц. Зазимко О.В.).
  8. Звіт про виконання заходів реалізації Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива - 2020» на 2015 рік. Доповідає в.о. декана факультету ветеринарної медицини, д.б.н., проф., академік НААН України Цвіліховський М.І.
  9. Про рекомендації навчально-методичної ради НУБіП України. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи, д.е.н., проф., академік НААН України Кваша С.М.
  10. Різне.

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook