Український внесок в навчання китайських студентів
Ось підійшов до завершення лабораторний практикум з неорганічної хімії для студентів спеціальностей «Biotechnology and Bioengennering» та «Animan sciences»в університеті м. Ліньї.
І хоча китайські студенти мають достатньо ґрунтовні теоретичні знання з хімії, досвід проведення лабораторних експериментів в них був майже відсутній. Тому за цей місяць нам вдалося запустити навчальну лабораторію, а студенти змогли практично дослідити процеси електролітичної дисоціації та гідролізу, навчилися калібрувати та працювати з професійним рН-метром, проаналізували фактори, що впливають на перебіг реакцій окиснення-відновлення, а також дослідили процеси комплексотворення та навчилися готувати розчини з відомою концентрацією.
Треба відмітити , як старанно та ретельно китайські студенти проводили усі досліди, і з їх захоплення занурювалися у неймовірний світ хімічної науки.
Отже, на мою думку, перші кроки нашої співпраці закладено успіщно, і в подальшому нас очікують зустрічі з вмотивованими китайськими студентами під час вивчення інших хімічних дисциплін.
І наостанок хотілось би поділитися відео, яке змонтували майбутні китайські біотехнологи:
Ольга Кравченко,
доцент кафедри аналітичної і біонеорганічної хімії та якості води