Якість освітнього процесу у Ніжинському агротехнічному інституті – в полі зору ректорату

2 листопада 2023 року
  Відповідно до розпорядження ректора університету № 11 від 27.10.23 р. 2 листопада до ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» завітала робоча група НУБіП України у складі: проректора з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадима Кондратюка, начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександра Санченка, декана агробіологічного факультету Оксани Тонхи, завідувача кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Василя Хмельовського, доцента кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Михайла Маршалка, з метою перевірки забезпечення якості освітнього процесу, навчально – виробничої діяльності та практичної підготовки здобувачів.

  Комісія оглянула матеріально-технічну базу інституту, провела вибіркові зрізи знань студентів усіх спеціальностей. Слід відзначити позитивну динаміку контингенту студентів, значно зросла кількість вступників, а саме за останні чотири роки на 92 %, що свідчить про популярність закладу освіти в Чернігівській області.
  За останній рік значно покращилася матеріально-технічна база: зроблено капітальний ремонт укриття, п’яти навчальних кабінетів, коридору крила спортивного залу, Світлиці української державності, насичення лабораторій обладнанням та меблями. Створено залу спортивної слави інституту, йде капітальний ремонт гуртожитку. А саджанці, передані на минулому тижні Боярською лісовою дослідною станцією, вже прикрашають прилеглу територію інституту. І все це стало можливим завдячуючи підтримці університету та особисто ректора Станіслава Ніколаєнка.

  На зустрічі з колективом проректор Вадим Кондратюк відзначив значну роботу директора інституту Василя Лукача та всього колективу з покращення навчально-лабораторної бази, якості освітнього процесу. Інститут має гарний Музейний комплекс, дбає про культурну спадщину та національно-патріотичне виховання. Проректор Вадим Миколайович підкреслив, що вся університетська родина дружньо працює на освітянському просторі та побажав колективу не збавляти темпи розвитку, нарощувати студентський та кадровий потенціал!

  Дякуємо членам комісії за роботу та ґрунтовні поради щодо організації освітнього процесу, зміцнення лабораторної бази та організації практичного навчання студентів!Демчук Ірина,
заступник директора
з навчально-виховної роботи

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook