Створено Міжнародний Україно-Китайський інститут у місті Ліньї (КНР)

13 жовтня 2023 року
  Міжнародна освітня співпраця Університету розвивається – відкрито міжнародний інститут прикладних біоресурсів спільно з Університетом Ліньї. Ректор Станіслав Ніколаєнко 13 жовтня прийняв участь у відкритті Інституту.

  На церемонії відкриття до студентів звернулися ректор Станіслав Ніколаєнко та ректор Чжан Шушен. Ректори висловили впевненість в довгостроковій співпраці двох університетів та подальшому розвитку не лише освітньої, а також наукової співпраці поміж університетами. Також, до студентів звернулися представник викладачів Університету Ліньї та представниця студентства.

  В спільному інституті буде проводитися підготовка за трьома спеціальностями: біотехнологія, харчові технології, тваринництво. Вже найближчим часом НПП нашого університету прибудуть до КНР для читання лекцій та проведення практичних занять.
  Перший набір студентів складає 223 студента, які вже приступають до навчання. За наступні чотири роки планується прийняти тисячу студентів на навчання.

  Університет Ліньї був заснований у 1941 році та має 80-річну історію. Це відомий університет у провінції Шаньдун зі своїми особливостями. Університет Ліньї розташований у провінції Шаньдун, на батьківщині Конфуція. Ліньї є відомим історичним і культурним містом, центром торгівлі та логістики, набережним екологічним містом, містом «червоного туризму» та національним цивілізованим містом. В Університеті Ліньї навчається 46 тисяч студентів.


Олександр Лабенко, Оксана Вітряк
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook