Столичні одинадцятикласники завітали на факультет ветеринарної медицини НУБіП України

24 вересня 2023 року
   Як відомо Національний університет біоресурсів і природокористування України зберігає високі позиції в українському та світовому рейтингу університетів. Тому ми завжди раді вітати у своїх стінах гостей і майбутніх студентів, які хочуть побачити на власні очі рівень оснащення та підготовки майбутніх спеціалістів, ознайомитись з особливостями начального процесу і обрати майбутню професію.
  У вересні цього року гості та учні одинадцятих класів 89 школи міста Києва на чолі з Бушковською Ельвірою Хачиківною завітали до факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.
  Під керівництвом професора Грушанської Наталії Геннадіївни та доцента Землянського Андрія Олександровича була проведена екскурсія по кафедрі терапії і клінічної діагностики з відвіданням навчальних лабораторій терапії тварин, клінічної діагностики хвороб тварин, ветеринарних превентивних технологій забезпечення здоров’я тварин, а також навчально-наукової лабораторії ветеринарної гематології.
 
  Навчально-науково-виробничий Клінічний центр «Ветмедсервіс» представив в.о. завідувача кафедри гігієни тварин та санітарії імені професора А.К. Скороходька Соломон В’ячеслав Віталійович, який ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями навчального процесу та клінічною підготовкою студентів на факультеті ветеринарної медицини. 
  Одне з найбільших захоплень спричинив музей анатомії НУБіП України, де під керівництвом доцента Стегнея Миколи Михайловича були розкриті та наочно продемонстровані важливі аспекти анатомічної будови представників фауни з усього світу!
 
 Андрій Землянський,
доцент кафедри 
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook