Кафедра аграрного, земельного та екологічного права імені академіка Василя Зіновійовича Янчука

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ «АГРАРНЕ ПРАВО», «ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО» ТА «ЕКОЛОГІЧНЕ ПРАВО».

 Колектив кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука запрошує на навчання за спеціальностями «Земельне право», «Екологічне право» та «Аграрне право».

 

МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «АГРАРНЕ ПРАВО»

      Програму створено з урахуванням стану та перспектив розвитку аграрної науки в Україні та світі. Навчальний план передбачає підготовку фахівців, які матимуть глибоку теоретичну базу з питань аграрного, земельного, екологічного та природо-ресурсного права, а також вмітимуть застосовувати сучасні юридичні методи для фундаментальних та прикладних наукових досліджень у праві. Навчання зорієнтовано на поглиблене опанування академічних знань та розвиток навичок застосування їх на практиці.


Сфера зайнятості випускників

      Програма підготовки юристів аграрного спрямування забезпечує потребу у кадрах агропромисловий комплекс та соціальну сферу села. Рівень підготовки та кваліфікація випускників надає їм можливість працювати на посадах юрисконсультів у різних суб’єктах господарювання в АПК, в органах державної виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, відповідних відділах та управліннях, які здійснюють повноваження з питань реалізації державної аграрної політики. Програма забезпечує і належну підготовку майбутніх наукових працівників, а саме: аспіранта, асистента кафедри, старшого викладача, наукового співробітника.

МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО»

      По завершенню навчання на магістерській програмі «Земельне право» студенти оволодіють знаннями з актуальних проблем правового регулювання земельних відносин, отримують спеціальні знання у сфері правових проблем набуття та реалізації земельних прав, правового забезпечення ведення Державного земельного кадастру, правових аспектів державної реєстрації земельних ділянок і прав на них, проблем управління у галузі використання та охорони земель, особливостей правового забезпечення захисту земельних прав й вирішення земельних спорів, проблем адаптації земельного законодавства України до законодавства ЄС.
      Особлива увага при дослідженні дисциплін приділяється правовому забезпеченню земельної реформи в Україні, оскільки змінюється насамперед зміст земельних відносин, а це потребує перегляду та переосмислення багатьох вихідних положень земельного права й подальшої наукової роботи із вдосконалення та усунення правових колізій земельного законодавства.

Сфера зайнятості випускників

      Програма підготовки юристів земельного спрямування надає їм можливість працевлаштування у Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру і її територіальних органах; Міністерстві екології та природних ресурсів України; Міністерстві аграрної політики та продовольства України; Державній службі України з питань з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів; Державній екологічній інспекції України та її територіальні органи; Центр ДЗК та його філії; місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування; підприємствах землевпорядного профілю.


МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «ЕКОЛОГІЧНЕ ПРАВО»

      Магістерську програму «Екологічне право» створено з урахуванням стану та перспектив розвитку екологічної науки в Україні та світі. Навчальний план передбачає підготовку фахівців, які матимуть глибоку теоретичну базу з питань екологічного та природо-ресурсного права, а також вмітимуть застосовувати сучасні юридичні методи для фундаментальних та прикладних наукових досліджень у праві. Навчання зорієнтовано на поглиблене опанування академічних знань та розвиток навичок застосування їх на практиці.

Сфера зайнятості випускників

      Програма підготовки юристів екологічного спрямування надає їм можливість працевлаштування у Центральному органі виконавчої влади у галузі екології та природних ресурсів і його територіальних підрозділах; Державних поресурсових агентствах, службах та інспекціях; Державній службі з надзвичайних ситуацій України; місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування; органах внутрішніх справ України; органах прокуратури України; органах судової влади; громадських природоохоронних організаціях.

 

      Вступники на програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» особисто подають до приймальної комісії НУБіП України такі документи:

        1) заяву на ім'я ректора;
        2) копію документа державного зразка про здобутий освітній ступінь та додаток до нього;
        3) 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
        4) копію паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації);  
        5) копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.
         Документ, що посвідчує особу та громадянство, військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов'язаних),
 документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (оригінал), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, вступники пред'являють особисто.

      Вступні випробування проходять у формі тестування:

у формі єдиного вступного іспиту з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання з наступних дисциплін:
1. Право
2. Англійська мова
3. Логіка

        Завітайте на кафедру аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука за адресою м. Київ, вул. Васильківська, 17, навчальний корпус № 6, 240 к.
        Працюємо у робочі дні з 9:00 до 17:00.

        Правила прийому в університет за посиланням https://nubip.edu.ua/entrant.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook