На факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК відзначили день cиньо-жовтого символа незламності – День Прапора України

24 серпня 2023 року
  Щороку 23 серпня українці святкують День Державного прапора. Однак вже другий рік поспіль державні свята в Україні набувають особливого значення. Понад півтора року українці відстоюють свою незалежність та самобутність, адже країна-агресорка росія нахабно вторглася на території суверенної країни та захотіла їх відібрати. Українські військові мужньо захищають кордони України та дають змогу співвітчизникам почуватися в тилу в безпеці та святкувати державні свята.

  Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. «На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України постановляю установити в Україні День Державного Прапора України, який відзначати щорічно 23 серпня», – йдеться в Указі Президента України від 23.08.2004 № 987/2004. У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

  Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі.
  Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності!

  В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу. І вона неодмінно буде за Україною!
  Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

  Прапор – це символ нашої свободи, нашої боротьби та незламності. Ми можемо малювати синьо-жовтим свої паркани, ми можемо пекти синьо-жовтий торт, ми можемо зав'язувати синьо-жовті стрічки та шити синьо-жовту сукню. І жадібно шукати очима наші кольори, наш прапор!

Слава Україні!
Героям Слава!
З Днем Державного Прапора України!

 Тетяна Розбицька, PhD
заступниця декана з виховної роботи

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook