Агробіологічний факультет відзначив День Державного Прапора України: ми – незламні українці!

23 серпня 2023 року

З далеких часів відгомін іде
про прадідів відвагу, мужність, славу.
Наш прапор житнім золотом цвіте;
він – символ незалежної держави.
Знамення сяє сонцем золотим,
небесною виблискує блакиттю…
З ним добували все, що є святим;
І нас із ним нікому не скорити!

  На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

  Нині український національний синьо-жовтий прапор цінний не тільки своєю історією, а й кров’ю, що була пролита під цим прапором.
  Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапора. Велику гордість ми відчуваємо коли наші незламні воїни, з цим прапором на броні та під серцем, здобувають перемогу!
  Державний Прапор України обов’язково повернеться на тимчасово окуповані росіянами території, адже саме за це бореться хоробрий український народ. Наш прапор – це наша сила. Джерело волі, незламності духу для всіх.
  Сьогодні, у День Державного Прапора України, синьо-жовтий стяг майорить у кожному вільному та звільненому від ворога селищі та місті. Він на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами, на плечах та в руках повернутих додому українців, на зап'ястях маленьких дітей, у вікнах українців, всюди, де б’ється українське серце! З ним українці переживають усі найкращі й найважчі в житті моменти.
  Простріляний кулями, вицвілий під пекучим сонцем, пропахлий порохом український прапор став оберегом, символом мужності й відваги, віри в перемогу. Це один із найупізнаваніших символів України – це кольори сміливості.
  Під час повномасштабної війни, коли весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українців, прапор України – це також символ підтримки українського народу, який майорить у кожній демократичній країні світу.

Український Прапор – це Прапор Перемоги!!!

Українці – нація вільних людей, а завдяки ЗСУ наш прапор завжди гордо майорітиме над Україною та буде надійним оберегом для нас!

Олеся Скриник,
доцентка кафедри рослинництва

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook