У НУБіП відбулася важлива зустріч урядовців із послами іноземних держав

18 серпня 2023 року

18 серпня 2023 року в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, віце-прем’єр-міністр-міністр економіки України Юлія Свириденко, міністри захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець та внутрішніх справ Ігор Клименко провели зустріч з послами іноземних держав. Вона пройшла в межах робочої групи щодо практичної реалізації принципів Формули миру Президента України Володимира Зеленського щодо її частини про подолання наслідків екоциду.

Як відомо, восени минулого року глава держави озвучив 10 пунктів української Формули миру. Обговорення змісту цих позицій проходить на різних політичних платформах, остання з яких відбулася на саміті у м. Джидда (Саудівська Аравія).

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, віце-прем’єр-міністр-міністр економіки України Юлія Свириденко, міністри захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець та внутрішніх справ Ігор Клименко у своїх виступах наглядно показали руйнівні наслідки російської військової агресії проти України та її навколишнього природного середовища, а також концентрувалися на конкретній точковій допомозі країн-партнерів, які представляли представники світових амбасад.

Сторони дійшли згоди щодо спільного бачення шляхів відновлення України та перших практичних кроків у цьому напрямі. У природній аудиторії ботанічного саду НУБіП України організатори заходу подякували колективу університету та ректору Станіславу Ніколаєнку за організацію цієї представницької зустрічі та відзначили надзвичайну організованість працівників вишу.

Сергій Кваша,
проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook