Відбулася зустріч ректора зі студентами-вступниками із закладів загальної середньої освіти в рамках щорічного тренінгу «Школа першокурсника – 2023»

17 серпня 2023 року
  17 серпня 2023 р. відбулася чергова традиційна зустріч ректора НУБіП України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича зі студентами-вступниками факультетів ветеринарної медицини, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, агробіологічного факультету в рамках щорічного тренінгу «Школа першокурсника – 2023».
 
  Станіслав Ніколаєнко відкрив захід, привітавши нових студентів цих факультетів і співробітників НУБіП України з початком навчального року. Ректор коротко означив основні завдання, специфіку й особливості освітнього процесу 2023-2024 н.р. Станіслав Миколайович стисло розповів про історію університету, його видатних діячів, випускників. Не залишив поза увагою й ректорат, представивши усіх проректорів та керівників служб університету. Станіслав Миколайович звернув особливу увагу на необхідність підтримати підписання Петиції до Президента України “Повернути землю студентам”. За його словами кількість підписантів складає близько дванадцяти тисяч, що є майже половиною результату. В своєму виступі він розповів першокурсникам про цікаві історичні факти Голосіївського району. Наприкінці свого виступу ректор наголосив на тому, що основне завдання студентів – сумлінне навчання, для якого університет створив усі необхідні умови, включаючи безпекові питання. А також привернув увагу всіх присутніх на дотримання дрес-коду для відвідування занять, категоричну заборону паління та вживання ненормативної лексики на території університету.
 
  Інформацію про організацію освітнього процесу в університеті у 2023-2024 н.р. доніс студентам начальник навчального відділу Ярослав Рудик: про розклад занять та дзвінків, графік освітнього процесу, роботу наукової бібліотеки та отримання підручників в електронному вигляді, а також про роботу навчально-інформаційного порталу «Еlearn».
 
 
  Директор студентського містечка НУБіП України Сергій Стецюк у своєму виступі розповів про структуру безпосередньо студмістечка, особливості та правила проживання в гуртожитках університету в умовах воєнного стану та наголосив на необхідності дотримання мешканцями гуртожитків техніки безпеки під час повітряних тривог.
 
 
  Як завжди, в яскравій формі запросила присутніх першокурсників до студентських творчих студій, гуртків та у колективи художньої самодіяльності завідувачка кафедри культурології Ірини Майданюк.
 
  Микола Костенко, завідувач кафедри фізичного виховання, поділився інформацією про славне спортивне життя НУБіП України, плани на поточний навчальний рік. Наголосив на активних заняттях спортом задля підтримки здорового способу життя.
 
  Щодо напрямів діяльності первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету доповів Олексій Мельник, голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів нашого ЗВО.
 
 
  Виконуюча обов’язки голови Сенату студентської організації Олександра Калініченко у своїй доповіді торкнулася напрямів діяльності органів студентського самоврядування університету та інших аспектів студентського життя.
 
  Студенти першого курсу активно задавали питання на різні теми: дотримання дрес-коду, стан спортивного інвентарю біля гуртожитків, отримання доступу до системи «Еlearn», сортування сміття. Відповіді на запитання студентів, частково в жартівливій формі, надав ректор – Станіслав Ніколаєнко.
 
 
 
 
 

  Загальна атмосфера зустрічі, діловий, врівноважений хід обговорення піднятих питань засвідчив готовність до виконання основних завдань навчального року як керівництвом, так і студентством НУБіП України. Доброго шляху, рідний університете!

 
Сергій Михнюк,

директор ННЦ ВР і СР НУБіП України 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook