Студмістечко: розпочалася ректорська перевірка готовності гуртожитків до нового навчального року

7 серпня 2023 року
  До поселення в гуртожиток залишилось менше тижня, тож прийшов час оцінювати зроблене і завершувати незакінчені справи. 07 серпня комісія у складі проректорів університету під пильним керівництвом ректора Станіслава Ніколаєнка розпочала заключну перевірку стану готовності гуртожитків студентського містечка до поселення на 2023-2024 н.р.

  Комісія оцінювала пророблену роботу у відповідності до чіткого плану, який був сформований раніше працівниками господарських служб.
  Ректор Станіслав Ніколаєнко особисто відвідав гуртожиток №5, Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку – гуртожиток №4, Вадим Ткачук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку – гуртожиток №6, Василь Шинкарук, проректор з науково-педагогічної роботи – гуртожиток №7.

 

  Окрім оцінки загального стану кімнат, які виділені і вже укомплектовані м’яким інвентарем та меблями, члени комісії акцентували увагу на готовності місць загального користування, кімнат для вмивання, душових кабін, а особливо належне забезпечення укриттів, що є запорукою безпечного перебування у випадку надзвичайної ситуації. Зазначимо, якісно налагоджена співпраця у форматі: завідувач гуртожитку – дирекція студентського містечка – господарські служби університету – дирекції ННІ/деканати факультетів є компонентами успішного і швидкого результату. Члени комісії зауважили гідний рівень підготовки та відповідальний підхід кожного, хто вклав свою лепту у приготуванні до поселення студентів нового набору.

 

  Після огляду вищезгаданих гуртожитків, у читальному залі гуртожитку №6, ректор Станіслав Ніколаєнко спільно із проректорами, директорами ННІ/деканами факультетів детально проаналізували стан справ у кожному гуртожитку, окреслили завдання, які необхідно виконати до початку поселення студентів і глобальніші ті, які необхідно виконати протягом року.

  Останні штрихи відділяють гуртожитки студентського містечка НУБіП України від стану 100% готовності до поселення на новий навчальний рік.
  Комплексна перевірка гуртожитків триває…!


Сергій Стецюк,
директор студентського містечка


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook