Микита Смєлов – обираю спеціальність 051 «Економіка підприємства», планую стати активним учасником економічного розвитку суспільства

7 серпня 2023 року
  • Микито, що вплинуло на Ваш вибір навчатися на економічному факультеті НУБіП України?

— Маю свій глибокий інтерес у вступі до Національного університету біоресурсів і природокористування України на економічний факультет. Моє бажання отримати вищу освіту у сфері економіки народилося з моєї страсті до аналізу економічних процесів, вирішення складних проблем та внесення позитивних змін у світ, побудили мене звернутися до Вашого престижного університету. Впевнений у тому, що економічний факультет НУБіП пропонує відмінну освіту, який допоможе розвинути мої здібності і навички у цій сфері.

  • Ви і раніше цікавилися економікою? Що саме Вас захоплює у економіці?

— Так, завжди цікавився економікою, відтак мої академічні і особисті зусилля були спрямовані на здобуття знань у цій галузі. Вивчення економічних теорій та практичних аспектів допомогло мені зрозуміти, як ринки працюють, як економічні рішення впливають на суспільство, а також як досягти ефективного управління ресурсами. Що саме мене захоплює у економіці – це її широкий обсяг застосування та можливості. Від сфери підприємництва та управління бізнесом до міжнародних фінансових ринків, економіка надає мені можливість досліджувати різноманітні галузі та знаходити оптимальні рішення для досягнення успіху.

  • До чого, Микито, Ви прагнете?

— Прагну бути передовиком у цій галузі та активно впроваджувати нові ідеї. Завдяки своєму вмінню аналізувати дані та розв'язувати економічні ситуації, вважаю, що маю потенціал стати цінним активом для економічного факультету. Моя дисциплінованість та наполеглива праця допомагають мені досягати успіху у всіх своїх зусиллях. Завжди готовий взяти на себе відповідальність за свої дії та роботу у команді. Хочу розуміти сучасні тенденції та навчатися від найкращих, мені дуже цікаво поєднувати ці теоретичні знання з практичним досвідом. 
  Я глибоко вірю, що вступ на економічний факультет НУБіП України допоможе мені розвинути свої здібності та навички, а також забезпечити міцний фундамент для моєї професійної кар'єри. Завдяки отриманим знанням та навичкам, я планую стати активним учасником економічного розвитку та сприяти створенню стабільного та процвітаючого суспільства.

  • Успіхів Вам, Микито!

— Дякую. З нетерпінням очікую на можливість приєднатися до вашого престижного університету та розпочати захоплюючий академічний шлях на економічному факультеті.


Розмову вела Лариса Коваленко,
старший викладач кафедри економіки

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook