Експертна комісія

НДІ здоров’я тварин

Визначення індексу УДК

Універсальна десяткова класифікація (УДК ) – це міжнародна систематика класифікації творів друку й документальних матеріалів, яка допомагає орієнтуватись і вести пошук в довідково-інформаційних фондах бібліотек, видавництв, у редакціях наукових журналів.
Кожен науковець повинен бути зацікавлений в тому, щоб його наукова праця була якомога точніше та повніше висвітлена цифровими індексами таблиці УДК, оскільки ці індекси дають змогу представити кожен документ в декількох фахових розділах за означеними поняттями. Таким чином, одна й та ж робота може бути розміщена, приміром в реферативному журналі, в декількох його розділах, що значно розширює коло пошуку та ознайомлення інших читачів з роботою автора у декількох розділах довідково-інформаційного фонду.

В науковій бібліотеці НУБіП України книги з таблицями УДК знаходяться в інформаційно-бібліографічному відділі (4-й навч. корпус, к. № 41). Саме співробітники цього відділу надають фахову методичну і практичну допомогу в індексуванні наукових робіт за таблицями УДК викладачам, пошукачам, аспірантам, магістрантам і дипломникам нашого вузу та інших організацій.

Замовлення на індексування наукових праць можна розмістити як запитання на сторінці служби Віртуальна довідка "Запитай бібліотекаря", або надіслати на електронну пошту за адресою: [email protected]


Кіщак Тетяна Степанівна,
директор наукової бібліотеки


 

 

Голова експертної комісії, доктор ветеринарних наук, доцент
Голопура Сергій Іванович

Тел.: (050) 774-28-06

Електронна пошта: [email protected]

 

Член експертної комісії, доктор ветеринарних наук, доцент
Журенко Олена Василівна

Тел.: (067) 703-49-81

Електронна пошта: [email protected]

 

Член експертної комісії, кандидат ветеринарних наук, доцент
Деркач Ірина Михайлівна

Тел.: (066) 772-41-94

Електронна пошта: [email protected]

 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook