Перестало битися серце директора ВП НУБіП України «Навчально-дослідне господарство «Ворзель» Анатолія КОСТЕЦЬКОГО

11 липня 2023 року

  Колектив Відокремленого підрозділу НУБіП України «Навчально-дослідне господарство «Ворзель» з глибоким сумом повідомляє про те, що сьогодні, 11 липня 2023 року, на 61 році пішов з життя директор господарства


Анатолій Францович КОСТЕЦЬКИЙ


Народився Анатолій Францович 19 листопада 1962 року в селі Довгалівка Погребищенського району Вінницької області в робітничій працьовитій родині. Потім сім’я переїхала у містечко Ворзель, з яким пов’язано все його подальше життя. Через біографію Анатолія Францовича пройшла вся історія навчально-дослідного господарства «Ворзель». Він прийшов на роботу у 1980 році 18-річним хлопцем ще на Дослідну станцію м’ясного скотарства і почав працювати слюсарем. Мінялися назви господарства, посади, професійні навички Анатолія Францовича, але залишалась вірність своєму підприємсту і колективу.

Він удостоєний численних грамот та інших нагород Міністерства освіти України та Міністерства агропромислового комплексу України, НУБіП України за свою багаторічну наполегливу і результативну працю в НДГ «Ворзель».

Під час окупації у 2022 році він організував людей і сам був учасником подій, які дозволили зберегти майно господарства, не допустити його знищення, повсякденно допомагав людям, що опинилися в скрутному становищі. Після звільнення Київської області Анатолій Францович знову підставив своє плече рідному господарству і в скрутний час очолив його. До останнього дня свого життя він був справжнім керівником, приймав необхідні рішення, турбувався про свій колектив, про майбутній урожай.

     Висловлюємо щире співчуття родині Анатолія Францовича, що втратила турботливого чоловіка, батька і дідуся.

Світла пам’ять хорошій і добрій людині!

 

 

Ректорат НУБіП України, профспілкова організація,
колектив навчально-дослідного господарства «Ворзель»

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook