Випускник УКУ Андрій Коробов: змінюю спеціальність на «Деревообробні та меблеві технології» та вступаю до НУБіП України

7 липня 2023 року
  • Добрий день, Андрію. Розкажіть, будь ласка, декілька слів про себе, свої уподобання.

— Добрий день. Мене звати Андрій Коробов, мені 21 рік. Цікавлюся історією, культурою, мистецтвом, мандрівництвом і риболовлею :). Цього року я закінчив Український Католицький Університет на спеціальності «Історія та археологія».

 

  • Яку спеціальність обрали для вступу в магістратуру?

В НУБіП України я обрав спеціальність «Деревообробні та меблеві технології».

  • Чому так кардинально вирішили змінити напрям освіти?

— Свою першу освіту я здобував, бо розумів потребу в якісній гуманітарній базі, з якою мені буде простіше зрозуміти подальший напрям розвитку. Так і сталося: на останньому році навчання я вирішив продовжувати вивчати історію у вільний час, натомість почавши розвиватися в деревообробці.
  Ця спеціальність зацікавила мене в першу чергу тому, що вона передбачає медитативну роботу, яка залишається актуальною вже не одне тисячоліття по цілій Земній кулі.

  • Скажіть, будь ласка, чому обрали для подальшого навчання саме НУБіП України?

— Для здобуття фаху я вибрав НУБіП України, бо чув про цей університет виключно хороші відгуки. Випускники і студенти задоволені своїм місцем навчання, у чому я переконався, поспілкувавшись із багатьма з них.

  • Ми знаємо, що Ви вже приїжджали до університету, знайомилися з кафедрою технологій та дизайну виробів з деревини, які Ваші враження?

— Так, дійсно, перед подачею електронної заяви на вступ я захотів побачити, де буду навчатися, і переконався у правильності прийнятого мною рішення, коли приїхав до університету. Мені було затишно в його стінах і це мені запам‘яталося. Також мені було приємно поспілкуватися із викладачами і працівниками кафедри, які у деталях розповіли про НУБіП та надали вичерпні відповіді на усі мої запитання, що стосувалися навчання, дозвілля і майбутнього працевлаштування.

  • І наостанок, скажіть, будь ласка, що Ви очікуєте від навчання в нашому університеті?

 Я сподіваюся на виключно хороші враження від навчання в НУБіП, знання і навички у зовсім новій для мене сфері та цінні знайомства.

Розмову вів доцент кафедри ТтДВзД
Андрій Спірочкін

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook