У Боярському фаховому коледжі – випускний

29 червня 2023 року
  Випускний – пам’ятна та особлива подія, якої немає в жодному календарі. Викладачі, студенти та їх батьки із хвилюванням чекали на цей день. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості та незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців та надія на те, що вона складеться щасливо.

  28 червня відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів випускникам Боярського фахового коледжу НУБіП України.

  Зі святом цьогорічних випускників привітали директор коледжу Сергій КРОПИВКО, представники НУБіП України, завідувачі відділень, батьки.

  Дипломи фахового молодшого бакалавра та молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальностей: Фінанси, банківська справа та страхування; Економіка; Маркетинг; Екологія; Агрономія; Лісове господарство; Геодезія та землеустрій; Комп’ютерні науки.

  Незважаючи на усі перешкоди, випускники продемонстрували, що є справжніми українцями, незламними і сильними, адже випробування, які вони пройшли: COVID, дистанційне навчання та найстрашніше – війна не стали їм на заваді.
  Вони – приклад нашої молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи. Вони – надія на майбутнє, адже продемонстрували свою здатність до досягнення цілей, незважаючи на перешкоди.
  Упевнені, що ваші дипломи стануть надійним стартом для успішної кар’єри, а усі мрії здійсняться під мирним небом України.

У добру путь, випускники! Все буде Україна!

 

Наталія СИДОРКО,
методист

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook