День відкритих дверей у Немішаївському фаховому коледжі НУБіП України

25 червня 2023 року
  Сьогодні Немішаївський фаховий коледж НУБіП України гостинно зустрічав учасників заходу «День відкритих дверей». Цей день є чудовою нагодою ознайомитися з коледжем та отримати більше інформації про навчання та умови вступу, все про вступну кампанію, студентське життя, та інші аспекти.

  До коледжу завітали учні випускних класів зі своїми батьками та всі бажаючі.

  У вітальному слові директор коледжу Володимир Альохін яскраво висвітлив різні сторони життя коледжу, його розвиток та багату історію.

  Директор наголосив, що у адміністрація коледжу надзвичайно важливу увагу приділяє безпеці студентів, у трьох гуртожитках коледжу облаштовано укриття, що відповідають всім вимогам. Важлива увага приділяється удосконаленню навчальної практики, співпраці з роботодавцями. Володимир Ілліч відзначив важливу роль студентського самоврядування в житті коледжу, розповів про будні та дозвілля наших студентів, побажав яскравих емоцій від участі в майстер-класах та екскурсії територією.
  На захід завітав представник НУБіП України Олександр Санченко, який наголосив на перевагах навчання в Немішаївському фаховому коледжі: потужна матеріально- технічна база та кваліфіковані викладачі закладу; гарна транспортна розв'язка; гарний безпековий фактор та можливість у майбутньому продовжити навчання у НУБіП України. Побажав успішно скласти іспити та співбесіди і стати студентом саме Немішаївського фахового коледжу.

  Тетяна Лукерченко – відповідальний секретар приймальної комісії ознайомила зі спеціальностями, розкладом вступної кампанії та особливостями електронного вступу 2023 року. Важливу увагу Тетяна Петрівна приділила саме електронним кабінетам, мотиваційним листам та ін.
  На відділеннях гостям заходу провели різноманітні фахові майстер-класи, під час яких завідувачі відділень та викладачі більш детально презентували особливості освітньо-професійних програм.

  Сподіваємося, що отримані сьогодні емоції та позитивні враження від перебування в коледжі допоможуть впевнитися в правильному виборі майбутнього фаху і обов'язково стати студентом ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»!

Велика вдячність ЗСУ за надану можливість молодим людям планувати свою майбутню освітню кар'єру!
Все буде Україна! Віримо в Перемогу!

Олена Іващенко,
бібліотекар

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook